Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Sesja pytan czesc pierwsza... co maja wspolnego skorupy w nerkami...?? Co bedzie 1 maja? Bo chyba prezentow z okazji swieta pracy sie nie daje :P I widze wielka przepasc miedzy czyms ladnym, a ciulowym... ;) Czy tylko to? :P NO... to by bylo na tyle... Pytania retoryczne, heh... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jyósk nie zawiódł , bambus czekał...:P TWA będzie miała patyczki w kolorze terakoty :D Została poinformowana przez niezwykle miłego sprzedawcę, że słońce bambusowi nie szkodzi i że może je codziennie myć i że może zmienić kolor, jeżeli tylko ma ochotę... TWA zaprzeczyła (uśmiechając sie do niezwykle miłego sprzedawcy) mówiąc, że terakota to kolor jej marzeń a na to (niezwykle uprzejmy sprzedawca), że on równiez go lubi, TWA cała szczęśliwa wyszła ze sklepu...radując się wielce, że Jyóski wszędzie takie same w Polsce...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> No padam!! Ty chcesz tego drewniaka codziennie szorowac??? Nie przesadzaj!!! Nic dziwnego, ze pan byl mily... Oczarowalas Go swoim wdziekiem i urokiem osobistym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka jak Ty to przeżyjesz, nie będziesz oglądać Magdy Mizianej:P Ptaszysko , w każdy dzień można wręczać prezenty a 1 maja jest szczególny, bo wtedy Flowka zmieni nicka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja madra jestem :) Rozumiem :D Ale Magde to ja znam tak samo dobrze jak tego Franka... Czy to cos z rodzaju tego sztywnego i preznego...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiul --->plecionka ażurowa, często usztywniona sześciokątnymi \"oczkami\" (prześwitami), bawełniana, jedwabna, płócienna, ażurowa nylonowa, gł. na woalki, welony, koronki, firanki, stroje wieczorowe i baletowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skoro chcesz kupic flow firanke to po jakiego grzyba potrzebna Ci wiedza o Jej naczyniach i organach...? O_O A ten pl. Solidarnosci to gdzie...?? Tam gdzie Czerwony, tak...??? Tam gdzie K jest...? ;) Troche daleko... Lubie gratisy... ale niekoniecznie jogurciki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I juz zupelnie nie wiem co masz zamiar gdzie wsadzac, za co ciagnac i co wyrywac, heh... Smacznego!!! Wiosenna polewka zdrowa jest... pelna witamin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyzej... szukaj... kto szuka ten znajdzie (jakos tak to bylo... ale troche brzmi jak maslo maslane... :O ) Wyzej, wyzej... cieplo, cieplo... ooo goraco!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki pojedynek?? O_O Ja jestem nieuzbrojona! Bezbronna chcesz atakowac? :P Jaki papierek...? Lo matko!!! Chyba sie dzis nie wyspalam :P A moze to WIOSNA!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie chce wiedziec co polykalas... Wole zyc w blogiej nieswiadomosci ;) Na pojedynki slowne jak widac sie nie nadaje... Ptrzy Tobie odpadam w przedbiegach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambus bedziesz zrec??? A ja glupia myslalam, ze bedziesz go wieszac w oknie... [stuka sobie w czolo...] Aaaa... to faktycznie sztywny i trardy!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale banana mialas skonsumowac - wyprostowanego, a nie bambusa!!! nie moge... brzuch mnie boli!!! [spadla z krzesla i zwija sie ze smiechu na podlodze, pod stolem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×