Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Tulipanki stały dzielnie przez cały tydzień ! Aż miło było popatrzeć, że coś z tym domu stoi ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczki byly twarde...?? :O MOwilam juz, ze nie lubie jedzenia patrzacego na mnie z talerza... :O A do tego twardego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - przecież na śmietniku nie dają z talerza ! Nic na Ciebie nie będzie patrzyło, tam wszystko już martwe ! A nie dokończyłaś pytania o to twarde ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy dwa rodzaje orłów. Orzeł zaplanowany, kładziemy się na śniegu, wykonujemy kuliste ruchy rękami i nogami. Orzeł niezaplanowany, idziemy sobie ulicą, (no może chodnikiem) pokrytą warstwą ubitego śniegu bądź skutą lodem, ewentualnie skutą lotem i pokrytą warstwą śniegu - wersja de luxe - i wpadamy w poślizg. Odrywamy się od podłoża i przez krótką chwilę jesteśmy prawdziwymi orłami, a nie śniegowymi, za przeproszeniem, padalcami szybującym konsekwentnie ku swemu przeznaczeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Zdecydowanie cieplejszy!!! Syberia odpada!! Tanczaca---> JA nie wiem co u Ciebie stoi... Ale to cos twardego i preznego jest... ;) A Ty nie wiesz, ze to co martwe to moze miec otwarte slepia i takiem martwym, smutnym trupim wzrokiem przebijac Twopja dusze na wskros!! JA jestem za wrazliwa na takie doznania... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> To piekne co napisalas! DZiekuje 🌻 :P Tanczaca---> Ja mam sokoli wzrok i bujna wyobraznie... Napewno zobaczylabyjm jakies slepia wlepione we mnie... Jak bed pila P nad O na W to napewno nie bede sie rozgladala za R :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pójdziemy z P nad O to raczej już nic nie zobaczymy ... poza pustymi butelkami !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezidentyfikowalam narazie tylko tego Z... Ja nic nie bede nigdzie wsadzac! Protestuje!!! Butelki ida na wymiane!!! Wlaczam GG... POczekajcie z opisami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to swięto, że Ptaszysko sie ujawniła na gg ! Pijemy szampańskoje ! Albo browarki ! Co kto lubi ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> NO przeciez ja od czasu do czasu wlaczam GG... Bez przesady... ;) Tanczaca---> Sama jestes sobie winna!! Zamiast ustawic na mnie jakis spiew slowikow, czy tam kanarkow... to Ty z kalachem wyjechalas :P Masz teraz co chcialas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonki w komórkach czasem dzwonią w bardzo nieprzyjających okolicznościach ! Autopsja ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto moze jest prowodyrem... JA?? I chyba jednak sie wybiore juz spac... Jutro rano musze kudly prac... a trza jakos z rana sie w robocie zjawic, heh... A taka jakas pobudzona sie czuje... To chyba przez CF, na ktorego sobie narobilam dzis chrapki... ale mi zapal OPADL :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×