Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Zgadzam sie!!! JA tez nie lubie dzwoniacych komorek!!! Chociaz z drugiej strony... najczesciej nie slysze :P Potem same nieodebrane polaczenia mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - jak opadł to odpuść sobie. Już późno na cokolwiek !!! Tańcząca dzisiaj znowu zaczyna seanse miziające z jaszczurami ! :D Tylko ja grzecznie idę do łóżeczka sama. Hamulec już nade mna stoi. DOBRANOC !!! 🌻 Fajny był ten dzień !!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Eeee tam... Ja dzis przezylam pare... Np jak zapalalam nadzieja, ze moze znajdziesz to czego pozadam... :P flow---> A ja idze z moim kudlaczem do lozia... Bedzie mizianie, oj bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosny??? nie żartuj...wiosna to jest jak wsiadasz do rozgrzanego autka, a nie, że wstajesz pół godziny wczesniej zeby sie dokopac do zamka i kolejne pol godziny spedzasz na drapaniu szyb. Pozdrawiam kawoszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mizianie.....mmmmm....to lubię bardzo....to ja tą kawę na 7.30 poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moderia---> Jak wroclawska to tym bardziej witamy.... 7.30 niedlugo... Juz parze!! :D Z mleczkiem ma byc...? ;) Tancaca---:> Ale wyjechalaz z ta wiosna... Niby slonko wyszlo, niby niebo niebieskie jest... Ale na wiosne to nie wyglada... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Przyszła wiosna !!! U mnie jest !!! Pogoda się spisała (na razie) na medal !!! Dzisiaj jestem spóźniona na kawkę ale oczywiście przysiadam się do stołu. Kawka ... mmm ... pycha - a co jest na śniadanie ? :D Moderia - miło, że nas odwiedziłaś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimno jak nie wiem, snieg lezy i Ty to wiosna nazywasz... :O Ja juz nawet adidaski ubralam, bo uwierzylam w wiosne... i skostnialy mi nogi po drodze... Nawet kawa wystygla... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosną nazywam to co widzę za swoim oknem. U mnie jest ok. Dzisiaj idę do pracy po południu - juz mi się nie chce !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wstalam rano to tez mi sie widok za oknem podobal... Ale jak wyszlam z domu to zmienilam zdanie :P Napilabym sie czegos dzisiaj, heh... i bynajmniej nie kwaki...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ! Ale dzisiaj czeka mnie ciężki dzień więc nici z MB !!! :D TWA pewnie jeszcze śpi nietomna sytuacji za oknem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie obudzi to pewnie nie bedzie wiedziala o czym mowisz, bo we Wrocku juz niebo zachodzi chmurami... :P I tyle tej \"wiosny\" bylo dzisiaj... Ale mam marudny nastroj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to swieci czy nie bo piszecie jakbyście mieszkały na dwóch różnych końcach świata !? A przecież Wrocek (o ile juz kumam) to jedno miasto ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze swieci... Ale widze chmury, wiec pewnie nie poswieci za dlugo... A Tanczaca to ma teraz szmaty w oknie... to nie wiarygodne zeznania sa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko a mi kiedy podasz kawusie i rogalika do łóżka? [TWA udaje, że taka jest chorutkai kosteczki bolą] I miziania potrzebuje, już na samą myśl o delikatnych piórkach KO robi mi się błogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> dzisiaj to juz po ptakach... wstalas... [dobrze, wie, ze Tanczaca udaje...] piorkami jak zaczne Cie miziac to laskotki bedziesz miala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mizianie to dobry pomysł na początek dnia ! Ptaszysko - jestes bliżej to weź się za Tańczącą ! Moje macki tak daleko nie sięgają ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja zła kobieta jestem ! A co powiesz, że być może (i tu na razie duży znak zapytania) w weekend będę negocjować ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×