Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Się zobaczy co bedzie i czy w ogóle będzie. Teraz spadam kupić małe co nieco do żarcia ... i może coś dla ciała albo duszy ... ? :D Jeszcze się odezwę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mizianie i praca, praca i mizianie, ale cudnie...D już moje niebo jest pełne gwiazd... KO ale musimy przerwać, bo bambus w sklepie czeka...:P I papierek o życiu decydujący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kupiłam: do żarcia - żarcie dla ciała - witaminki, kredkę do oczu i pomadeczkę nabłyszczajacą dla duszy - kaweczkę rozpuszczalską + śmietankę ! Wniosek na prawko wzięłam ale jeszcze tyle formalności przede mną ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś takiego ! Trafiłam w 5000 między rozwieszaniem prania a obieraniem ziemniaków ! :D To się nazywa ślepy traf !!! :D ZOO już lądują na honorowym miejscu ! Cóż ... nieźle wygląda okrągła cyferka na naszym koncie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Przynajmniej bys nie sciemniala... Filowalas od wczoraj na 5000 :D Przyznaj sie... ;) Taaa... ziemniaki i pranie... Wielka sciema!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj teraz wszystkie zywe istoty sa spragnione zielonego!!! Mucha tez :D Sama jestes sobie winna... Moglas kupic zaslone w kolorze sniadokoperkowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - bo ja dzisiaj od rana mam tyle do roboty ! Z doskoku tu jestem ! A to wielka sztuka wskoczyć na jubileuszowy wpis w międzyczasie ! :D A teraz już idę do pracy - jeszcze po drodze do lumpka wstąpię, może coś wyhaczę ? :D Odwiedzę Was jeszcze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Flowka schowaj swoje haki :P Poczekaj aż zjawi się DB - E, wtedy wkroczysz do akcji... Ptaszysko da Ci dalsze instrukcje!!!opracuje strategię, by wygrać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bambusa!! prostowac banany :O Nic nie wiem o haczeniu, zahaczaniu, wyhaczaniu, w ogole haki sa mi obce!! Ostatnio widzialam haka w Teksanskiej Masakrze Pila Mechaniczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam małego haczyka, maleńkiego ... za 6,40 zł. TWA - jak bambusy ? Ptaszysko - dlaczego nie znasz się na wyhaczaniu ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że co ? Że niby ja taka stara wyga w wyhaczaniu jestem ? :D No ! Jestem ! Przyznaję się bez bicia ! :D TWA zaginęła w akcji bambusowej. Albo taszczy bambusy na własnych plecach do domu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka musisz mi koniecznie powiedzieć jaką masz miskę i ile dookoła misek i jeszcze policz nerki (te na których się trzyma rece w tańcu - patrz Ptaszysko) bo widziałam takie ładnie cuś ciulowe, może Ci kupię jak będziesz grzeczna na 1 maja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×