Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Jaka kurtka na wacie?? Przez takie kurtki na wacie to pozniej wychodza takie konfabulacje... Pisalas o bambusie i o firance... Juz sie nie wywiniesz :P O ciulowatej firance i terakotowym mambusie - twardym i sztywnym!! Twoje slowa!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka do dorastającej córki: - Córuś, za mąż trza ci iść. Jedź do miasta i poszukaj se chłopa. Tylko pamiętaj, że ma być oszczędny, głupi i nieruszany. Córka pojechała, za jakiś czas wraca z kandydatem na męża. Młodzi zasiedzieli się, zrobiło się późno, postanowili przenocować. Matka posłała im w jednej izbie. Rano pyta uśmiechniętą córkę: - No córuś, oszczędny on jest? - Oj mamuś, oszczędny. Pościeliłaś nam dwa łóżka, a on mówi, po co będziemy dwie pościele brudzić, prześpimy się na jednym. - Oj dobrze córuś. A głupi? - Oj mamuś, głupi. Poduszkę zamiast pod głowę, to mi pod pupę wpychał. - Oj dobrze córuś. A nieruszany? - Oj mamuś nieruszany. Siusiaka miał jeszcze w cylafonie. Flowka wracaj z tej pracy szybko, bo ja tu zwariuję z tym Ptaszyskiem!!!:D Kawał od B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celafon... to sluzy do zawijania kwiatkow, bukietow celem ochrony przed czynnikami zewnetrznymi, jak rowniez wewnetrznymi (np kolce i takie tam...) i do ozdoby oczywiscie... A bananowe to... dlatego ze zolte i moze o zapachu takim... ale nigdy nie widzialam... Zreszta nie napisalam nigdzie, ze celofan ma byc bananowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest ten teges... a ponoc sa bananowe... Ale nie wiem, nie widzialam i nie wachalam :P A fuj!! W nocy!! Nad Odre?? Chcesz, zeby Cie zgwalcili?! Ja spac sie wlasnie wybieram... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide spac... Za duzo wrazen jak na jeden dzien... Jeszcze przed snem male conieco, zeby piekne sny miec i udam sie w kraine snow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie bede topic w brudnej Odrze... zeby jeszcze bardziej obsyfiala byla, jak zaczna w niej zwloki plywac... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj umarle zwloki... niezywe juz... Ale zawsze to zwloki... nawet jak sie je spali :O A to jeszcze gorzej... bo w atmosfetre pojdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymieklas...?? Skonczyly Ci sie argumenty? :P To ja sobie spac juz ide... A teraz wlaczylam male conieco... i CF bedzie na tapecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ! Cała, zdrowa i szczęśliwa, że to już finisz widać ! Nieźle poszło a w czwartek zapowiada się powtórka i na dodatek w kwartecie (jak M dojedzie w końcu do pracy bo dziś był umarty i nawet nie wiadomo czy jutro będzie?) Wiem o co Ci chodzi TWA - wymierzę organy i podam dokładne cm. A 1 maja nie zamierzam zmieniać nicku (bo mnie nie poznacie) tylko lekko licznik przesunę o rok ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny ten Wasz topik....Podczytuję czasami, przyznaję bez bicia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie bijemy Moniał. Mimo pozorów (które stwarzamy pisząc czasem od rzeczy) jestesmy naprawde równe baby ! Cieszę się, że czytasz i że się podoba. Może zechcesz dołączyć ? Zapraszamy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się Flow, że nie nadąże za Wami :D Ale czytać Was lubię.....chociaż czasami się gubię....głupawka ze mnie jak widać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca - zakupiłam dziś fajne mini z metką. A jutro idę na torturki ! Kcem być piekna jakby cuś się miało wydarzyć w weekenda ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał Nie przejmuj się. My same czasem nie nadążamy. A najbardziej to Ptaszysko ! Nie kumata jest momentami ! :D Tańcząca Czy bambus juz wisi ? Chyba se kupię takiego do pokoju ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×