Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ha! Orlico---nick wybrany doskonale! :D 100 punktów zarobiłaś. Jeszcze spałaś? Szczęściara!!!! Dzisiaj będę miała wieczór \"rodzinny\" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka dlaczego sama musiałam iść do kuchni i robić kwakę w Twoim kubku? Masz dzisiaj zadanie bojowe, po skończonym MB (dużym ewentualnej małym) o 16.00 idź pod A, obacz faceta, czy ma to w czym tak dobrze chodzi się TWA, jak ma - kupisz jeszcze 2 pary(39), tylko pamiętaj, nie ruchane mają być!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoo matko....ja szyfrów jeszcze nie łapię :O Ale podoba mi się tu coraz bardziej. Pecha macie chyba :D ....wlazłam i posiedzę sobie tutaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniałka wyjaśniamy szyfry tylko na gg, takie panują tu zasady!!! [TWA przeciera oczy ze zdumienia po raz któryś kolejny w życiu, że jest taka nieodgadniona]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasady.... Zasady są po to, aby je łamać..... Ale niech będzie gg..... Cierpliwość to moje drugie imię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko czy wyjaśnienia Flowki Cię usatysfakcjonowały?:P [ Cudowna Flowka, naga, okryta jedynie ciulową firanką....tak... heh...TWA jest w stanie sobie wyobrazić ten widok...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello cnotliwa!! A co takiego dostalas...? :( a ja dzis 😴za dlugo wczoraj szalalam wieczorem, zamiast isc spac jak na grzeczna dziewczynke przystalo... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monial---> Nie spie juz od dawna, a jednak spie... Taki rebus :P Moj nic dobrze dobrany..?? Niby czemu? Ja uwazam odwrotnie... Przecie ja chodzaca kraina lagodnosci jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe ustalenia w KKK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W związku z zaistniałą wczoraj sytuacją zdublowania się dwóch wyrazów na P ustalam: - pierwsze słowo na P teraz będzie PO - drugie słowo na P będzie teraz PS...:P [ TWA dumna jak paw, zdolności organizacyjne posiada niezwykłe]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... PO i PS... dobra... ciekawe o co chodzi... A nie mozna by jednago P (tego fuj) zamienic na H...? :P [jest dumna z genialnego pomyslu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zastanawia się dlaczego łeb ma taki wielki] F czy H czy P....wsio rawno :D Tak sobie myślę.....i myślę i myślę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS??? Dziwnie się kojarzy....:D Niech już będzie co ma być.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to mowie od samego poczatku... ze dzwinie ;) Jak post scriptum... ;) jak Prawo i Sprawiedliwosc (prawie...) jak PSy (prawie)... Ale niech bedzie... :O fuj!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak...Przed stosunkiem, po stosunku, po słońcu ( u mnie!!!!), przed szaleństwem, po szleństwie, PIS....łoo matko!!!! Idę \"miendolone\" kończyć.....:O One mnie wykończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Od tego wcale nie zaleza losy swiata!!! A Seksmisje ogladalas? ;) monial---> Co Ty bedziesz miedolic...??? PIS, stosunek...?? I kto tu kogo wykonczy :P fuj!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może lepiej zamiast PS (bo się faktycznie kojarzy z partią) niech będzie PeS. Ja się znam na PeS-ach ? A Ty TWA ? :D Pójdę, zobaczę pod A czy są jeszcze didasy nr.39. Skumałam dobrze ! Bez drukowania ! MB pewnie dziś nie będzie bo M chory i oddechu złapać nie może. Aż sie boimy czy przeżyje. Powtarzam zasady udzielania pierwszej pomocy ! Nacisk na żeberka i wdech ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> PeS...??? Przynajmniej nie kojarzy sie nieprzyzwoicie :P Moze byc! Zatwierdzam!! :D Tanczaca---> ceremonia przywitania? O_O Ale pietruszeczka dobra rzecz... ponoc ;) Wy sie znacie na PeSach, a ja na P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to jestem, zmeczona, niewyspana i zla... Bo mojn plan (Tanczaca - pamietasz) wlasnie wzial w leb 😡 Niech mnie ktos przytuli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Ja nie mowie, ze ze smierdzielem!!! Wrecz przeciwnie. To ja jestem za pan brat z P... A Ty i flow z fujem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzień się zapowiada ... Jutro popołudniówka ! W piątek robię sie na bóstwo ! W sobotę !!!!! Och !!! W sobotę randka ! TWA żałuj, że juz Cię nie ma - wskazane i pożądane byłoby towarzystwo na kolację biznesową ! :D Więc PeS zostaje ! Skoro zatwierdzony ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×