Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

\"Miendolone\" trochę się przypaliły.....Ale to taki naturalny węgiel, zdrowy chyba?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monial---> Srednio zdrowe!!! Rakotfurcze!! Za co lupia kase...?? Za kozetke, czy prad...?? A ja to kiedys chcialam... moze by mnie wybadali, czy normalna jestem, czy sie mieszcze w granicach normy i w ogole :P flow---> Ty to bys zaraz o fujach chciala wszedzie opowiadac... Tam sie opowiada o problemach chyba... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko Skoro mam problem z fujarami to bym musiała właśnie o tym opowiadać. A jakbym miała zliczyć to byłby dopiero problem bo się zgubłam ! :D Jest jakaś norma na ilość PeS-ów w życiu kobiety ? Tańcząca - wypowiedz się i poprzyj psiapiółkę ! Zaraz spadam do domku na obiadek ! Smacznego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Nawet mnie tu nie gorsz! Udam, ze nie slyszalam! Ja Cie za przyzwoita mialam... a Ty zla kobieta jestes :P Ale dalej nie rozumiem... Problem bo za duzo...?? Czy nie takie jak trzeba? :P Dobrze, ze ja nie mam takich problemow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - co się dziwisz z tymi PeS-ami - przecie ja cały czas mówię, że zła kobieta jestem ! :D Moniałka - lepszy mąż w domu niż nic albo mucha ! :D Tancząca - co Ty taka ciekawa ? Nie będę publicznie rozpowiadać co i gdzie i za ile ! Liczy się efekt końcowy tzn. zadowolenie moje (przede wszystkim!!!) i DB-E !!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mowilam... ze flow to masochistka... :P Nigdy w zyciu za zadne skarby bym sobie nie zrobila specjalnie kuku!! :P Tanczaca---> Ja tez nie mam meza w domu :P Ale niedomiziana sie nie czuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie \"stosunkuje z CF\". Moze pozniej zajrze... Jakbyscie tesknily i zyc beze mnie nie mogly to dajcie pikacza... Tanczaca - a jak prady? Przeszly Cie dreszcze?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeleciałam przez ZR jak pershing!!! Już się tak przyzwyczaiłam, że nic nie czuje, czy mi to pomaga czy nie :P Pierwsze spotkanie z GWP nie było złe, ale nasze cierpienia są różne. Będą mieli zgryza, bo ja jestem silną osobowością i ZAWSZE mam swoje zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Stratowalam po drodze krzeslo, plecak i o maly wlos psa!!! A na koniec kolenem wyrznelam w szafe zanim osiagnelam cel... tak sie spieszylam... :P I nic a nic nie zrozumialam z tych skrotow :D CF zatrzymany... Pauza na slicznym ujeciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co bedzie
Dlaczego dopiero w maju...??? Teraz lepiej... ludziom bedzie bardziej szkoda, ze na mrozie siedzisz... bardziej hojni beda... NAwet jakby mi doplacali nie wypilabym!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dzis spac musze isc wczesniej... po pozniej dogorywam caly dzien... Juz po dobranocce... Heh... prosze o kopa na zachete... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabys, zeby tak bylo... :P Troche to potrwa zanim ja przerobisz :O Ja tam wole cieplutka herbatke :D Szkoda, ze cytryny brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taaa.... to stare jak swiat jest juz ;) Myslalam, ze jakas swiezutka nowosc :) Oczywiscie, ze mi sie podoba. Nie ma piosenki IT, ktora by mi sie nie podobala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×