Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ech znowu popiszę do siebie!!! Flowka Ty mnie kochana zaraziłaś, bo dzisiaj jak weszłam do ciulowego sklepu, to oczopląsu dostałam od ilości i kolorów piórek, tiulów, szyfonów i koronek...:D HA ale cuś widziałam pięknego!!!! Flowka wyglądałabyś jak bogini, strój utkany z koraliczków - bajer :D Jutro kupię podtrzymywacz na duchu w kolorze morskim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to jest podtrzymywacz na duchu w kolorze morskim Tańcząca ? Wróciłam z pracy wykończona ale zadowolona. Sytuacja finansowa moje firmy za zeszły rok jest już prawie jasna ! Czeka mnie jeszcze maraton w przyszłym tygodniu : wtorek, środa i czwartek ! I wtedy juz będe wolną od popołudniówek kobietą !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chyba szykuje się rewolucja w firmie ! Miałam dzisiaj mały przedsmak tego co się wydarzy ! Gdzie wszyscy ? Śpicie czy cuś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dymy, dymy !!! Zmęczona jestem okrutnie to sobie chociaż sobie popalę ! Jutro będę się robiła na bóstwo ! A w sobotę będe piękna ! Czy DB-E to doceni ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani porządki ani okna ani nic !!! Nie chce mi się !!! Najpierw bilans, potem zasłuzony odpoczynek a potem wiosenne porządki ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Tańcząca idziemy na film ! Reszta towarzystwa dostaje naganę za nieobecność ! Jutro do raportu ! DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł wszystkim.... Wstałam. Piję kawę. Spać mi się chce nadal :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał Co to ? Wiosenne zmęczenie ? To ja powinnam być padnięta - wczoraj w pracy do 22 a dziś na 8. A gdzie reszta ? Ptaszysko nadal śpi na biurku ? TWA śpi w łóżeczku - wiem - wczoraj ją tam osobiście odeskortowałam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho!!! ludzie spia!!! literki od klawiatury mi sie na policzku odcisnely, heh... [przeciaga sie i ziewa szeroko] no!! to co robilyscie jak spalam...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to co KO? Ja się lostowałam i zapiłam pomidorówką :D Flowka myślala o mizianiu i dlatego ma powyrywane wszystkie włosy :D Moniałka lata po domu, dziękując w duchu B, że ma tylko dwie iskry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskry, wyrywanie wlosow, pomidorowa... taaa... a ja sobie grzecznie spalam... :P 😴 jak zaczne byc monotematyczna to walcie smialo! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Mam loda! Na patyku. Big Trio. Będę lizać. Żywioł wyprowadzę nieco później.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredna egoistka jezdem Ptaszysko!!!:P Flowka rób podwójną kwakę dla wszystkich, dla mnie i z dużą ilością mleka z puszki!!! Jak wrócę, macie być kumate!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na patyczku mi się Big Trio od nowa zmaterializuje??? Fajneeee! Ptaszysko---kliknij na mój nick....poczytaj, zrozumiesz :O Niepełnoletnie żywioły.....i pies :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam psa - osła.... :O Spaniel....kocham jego uszyska :D, jego też kocham!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×