Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

sierściuch---> Witaj!!! JA palam wyjatkowa miloscia do siersciuchow :D TAnczaca---> A wes przestan... :O Kredki, perfumy i inne tego typu to nie dla mnie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latające mi się udusiło...bez piór... Cacko takie :D Gdzie byłam? Osioł do toalety musiał wyjść...o matko!!! Chcecie...macie :O Flowka---a właśnie...mucha siada. Mam nową :D Ahaaaa!!!! Będę konsumować. Nie muchę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Nie kumam w EKT... A tu wszystko dzis zakumalam... Czego sie pultasz?? O_O siersciuch---> K, czy M... Milosc taka sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i twoja instrukcja TWA została podsumowana jednym : to nie dla mnie ! Ptaszysko - czy jest coś co jest dla ciebie ? Oczywiście poza siedzeniem na gałęzi ! Sierściuch - może rozwiń to cuś o sobie !? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierściuch---kawa smakuje....ale lepsze Malibu. Tylko schowały i trza się bić teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monial---> Ty!! Ty!! Ptakozerco Ty!! 😡 uwazaj, zeby Ci ta mucha na tym uduszonym nie siadla ;) A osiol, nie osiol... sikac musi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniałka - inwenturę byś musiała ! Bo się zgubniesz ile latających dzikich lokatorów masz ! Ja żadnych osłów wyprowadzać nie muszę. Jedyny element męski w domu wyprowadza się sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Poza siedzeniem na galezi robie duzo rzeczy... Ale nie uzywam miziadel... Jestem piekna bez tego :P I wole fermony wydzielac, niz waniac smierdzielami :P monial---> Gdzie schowaly?? I kto??? JA nic nie wiem!!! Tez bym sie napila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnie piórko w ogonie Ci zaraz wydrę:P Co tyłek zawracasz? Ja tu się produkuje, klawiaturę marnuje a Ty co myślałaś, że brokat z rozprutych bebechów wylatuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> To szczescie masz... Ja mam 3 siersciuchy... i zaden sie sam nie wyprowadza :P siersciuch---> Jak nigdy nie obcinalas, to masz klaki do samej ziemi :P Lo matko!!! To niewygodne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - nikt nic nie chował ! To Moniał wczoraj piwkowała i się nie podzieliła ! A jeszcze na sępa chciała wyżebrać jakieś Malibu ! Ja dzis łiskacza pociągnę na bank ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daję radę , też mam w domu śierściucha , leń parszywy jeden i walec już przypomina wyglądem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> To w koncu gdzie jest to Malibu...? Bo se smaka narobilam... Ja tez wczoraj piwkowalam... ale Malibu lubie :D siersciuch---> Aaaa... to diete trzeba zastosowac, zeby kluseczkia przybrala kuszace ksztalty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał H-fuj ! Już się czuję zgorszona a co dopiero Ptaszysko ! Będziesz coś ciągnać ? Może PeS-a ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - jak to nc nie wiesz ? Cofnij kilka kartek wtecz. Pisałyśmy o P i P. Ustalone zostało. Trzymajcie mnie bo palnę w łeb KO ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo matko!!! Irlandzki likierek kawowy!!! MIodzio!!! [oczy wyskoczyly Jej z orbit, jezyk opadl na klawiature] Dawajcie szklo!!! A zreszta... Pal licho schklo... Ja z gwinta ciagne!! Mniam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chwila... flow... co to PeS to wiem... Tylko nie wiem jeszcze dlaczego akurat w tej chwili mialam sie zgorszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×