Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

No ładnie - już dwie nie kumate ! Likierek za ciężki trochę Sierściucha. Wolę mocne i treściwe trunki. :D A w Krakowie to wieki całe już nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie wiesz Ptaszysko to już lepiej żebyś nie wiedziała ! Nie będę gorszyć nieletniej ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mocnych i tresciwych nie lubie... Coprawda bardziej ekonomiczne sa... ale jakos nie pasuja mojemu podniebieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzecia ...nie kumata. Idę robić się na bóstwo :D może cuś się uda.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko z francuskiem podniebieniem ! Ewenement na topiku ! :D Tylko browary z gwinta na wałach jej smakują ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Aaaa... nie... nie wiedzialam... Ostatnio tylko z CF sie stosunkowalam :P Dobrze wiedziec... :P Czuje sie oswiecona :P A ja to bustfo jestem od urodzenia, heh... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - ja nie o tobie nieletniej pisałam. Moniałka - ty tez się zgubłaś i nie kumasz ? Tańcząca - nie ma z kim rozmawiać ! Ty jedyna mnie rozumiesz ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten CF to zawrócił w głowie Ptaszysku, że nietomna jest. I potem śpi przez 2 dni. Przynajmniej fajnie było KO ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Aaaa... juz myslalam, heh... ze o mnie... Bo ja tu zadnych nieletnich nie widze!! [wyteza wzrok i szuka...] Nie... nie ma... na bank!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej niekumate laski!!! Zaraz tu dostaniecie instrukcie, chuć zaspokoiłam czeko, więc łaskawa jestem:p - należy czytać uważnie!!! topik!!! po kolei na bieżąco!!! - należy zapamiętywać skróty - należy włączyć wyobraźnie - należy pojąć definicje przenośni, alegorii, itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy powód i przyczynę nieobecności Ptaszyska na topiku. CF !!!! Jeden facet a tyle zamieszania ! Nie wstyd Ci Ptaszysko rzucać koleżanki dla mena ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca - instrukcja w porządku. Teraz wydaj nakaz stosowania. Szczególnie niektórym ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Czy mi sie wydaje, czy sie powtarzasz... Juz gdzies mi sie to obilo o uszy :P flow---> Nikogo nie rzucam... Jeszcze nigdy nadmiar nikomu nie zaszkodzil... CF to cos innego... niz Wy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne Ptaszysko, że coś innego. Jeszcze tego by brakowało żebym miała być do niego podobna ! Przecie ja kobieta jestem ! No i charakterek mam zupełnie inny ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, ze charakterek inny to bardzo dobrze... Bo Jemu do idealu daleko... Lo matko w kim ja sie bujam... :P Ale nadrabia wygladem i glosem i narodowoscia... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym miała mieć taki charakterek jak CF to bym się zabiła ! Dla samego wyglądu to bym na niego nie poleciała. Taka łatwa nie jestem Ptaszysko ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monial---> kogo zlapalas...?? Bo myslalam, ze muche... :P flow---> No bez przesady... az tak zle nie nie jest... Nie ma na swiecie chodzacych idealow (poza Tanczaca oczywiscie...) A ja jestem latwa i lece na Niego :P (ale tez nie za sam wyglad... ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby Tańcząca to taki ideał ? Tego bym nie powiedziała ! Rozchorowała się u mnie i nawet nie zapytała czy może ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×