Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Ale jaja
KO - czyżbyś miała bliźniaczkę .... " Orlica ...... właściwie śledze ten topik od początku ale nie miałam śmiałości się wpisać ale co mi tam w dupie mam wypowiedzi całej Iwosi ja wykonuje prace sprzątaczki i wcale się tego nie wstydze mam grupe inwalicką i innej pracy nie chcą dać ale i z tej jestem dumna bo mam swoje własne pieniądze dodam że kiedyś pracowałam umysłowo jako kadrowa" .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja ---> Nie przyznaje sie ani do nicka ani do tej wypowiedzi... Pewnie jest tu na kafe pare innych moich klonow... Zreszta kazdy kto mnie zna wie, ze raczej na sprzataczke to ja bym sie nie nadawala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He... Jest różnica w nicku \"orlica\" a krwiastym...tym znanym :D Wiosny nie znalazłam....Mgła jest. Reflektuje któraś???? Ale Was wcięło dzisiaj.... :O Spotkania...hmmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"krwistym\" miało być :O...Cała wypowiedź mi się spaskudziła..... To przez te mgły...... Zamglona jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wielka jest roznica... miedzy krwistym, a niekrwistym :D A u mnie mgly nie ma... Ale to nie powiedziane, ze zwaly chmur zawisniete na niebie nie opadna jeszcze... heh... Co za paskudna pogoda :( A my juz jak Anglicy... o pogodzie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie musze jak Anglicy...moge jak Polacy :D Za \"prund\" ide płacić....Szkoda kasy, szkoda mi!!!! I se Malibu na wieczór kupuje...... Nawet mogę poczęstować.... Bo co niektóre to dać nie chciały 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcialy, no 😡 To ja sie pisze na to Malibu.Bede czekac ze szklem :D Kup dwa, a za prund zaplacisz kiedy indziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za \"prund\" płace bo mi net działać nie bedzie....Taki cholernik.... A szkło w dłoń na wieczór...... Będzie Malibu... :D a jakże!!!! Te w piwnicach mi smaku narobiły :D Idę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa... nie... no faktycznie... wciaz zapominam... nie ma pradu, nie ma sieci... Ciekawe jak bez pradu kiedys ludzie funkcjonowali... heh... :P A w jakiej piwnicy? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszłam. stop. załatwiłam. stop. wróciłam. stop. jem. stop.malibu się też napije....:P Ptaszysko pytasz jak? Latarnie wtedy płonęły bez końca, dlatego teraz nas tyle jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co do mnie mowisz... Ledwo sobie przyswoilam, ze latarnie plona na czerwono Ty z nowymi grypsami wyjezdzasz... Punktualnie jestes.. ladnie wyliczylas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od od kiedy to chinszczyzna wplywa na mozg...? :P I jeszcze mi nie powiedzialas co to takiego ten makaron po chinsku... Heh... wole wiedziec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty wredne stworzenie ptasie!!! Ja tu chce przyrządzić dla Ciebie smakołyk a Ty mnie namiawiasz do uchylenia rąbka tajemnicy!! O nie, nie, nic nie powiem, zawsze możesz wyrzucić talerz przez okno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty!! Jeszcze by komus na leb spadl... Oj tam... taemnica czy nie, niespodzianka czy nie... zawsze lepiej powiedziec... Bo wiesz... sa rzeczy ktorych nie jadam... ;) Ale zawsze moge sie napic herbaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się po sprawie ! Nie zamknęli mnie (może niektórzy by się ucieszyli?) ale i tak nie było przyjemnie. Ale ja twarda baba jestem i byle co mnie nie ruszy ! :D Zmokłam niesamowicie (bo ja blondyna parasola nie wzięłam, ale jak wyjeżdżałam to u mnie nic nie padało ! ) a przed samym domkiem przestało padać ! To się nazywa niefart ! :D Tańcząca - dość mam dworców i pociągów na jakiś czas !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady Tańcząca ! Mały wybór w końcu może się znudzić. Jednotematyczna się zrobiłaś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosenka musi poczekać ! :D Co niby ja w amoku ! Uuuuuuu ! Tańcząca ! W takim amoku to mogę być tylko mi to w życiu codziennym trochę przeszkadza ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porządki ? Tańcząca - ja pracująca kobieta jestem i takie coś to na ostatnią chwilę zostawiam. Ale ... myślę o tym intensywnie od kilku dni. Pewnie w przyszłym tygodniu coś ruszę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko na wygnaniu (jak mi Cię szkoda ! ). Tańcząca - Ty znowu śledzie ? Zapomniałaś jak się to ostatnio skończyło ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko miziam Cię na odległość, zaraz kołysankę Ci zaśpiewam :D Tęsknimy za Tobą!!! ...A ja będę Twym aniołem, Twą radością, smutkiem, żalem ; Będę gwiazdą na Twym niebie, będę zawsze obok Ciebie... \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj no Flowka zaraz Cię podsumuje!!!:D Twoje orzeszki mnie o mało życia nie pozbawiły!!! zobacz ile zaoszczedziłaś, dwa dni nic nie jadłam:p Jak zama prowokancja to zama:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×