Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Wlasnie, ze nie odlecialo... Na korytarzu zlapal mnie szef i okazalo sie, ze nie da sobie rady be ze mnie wydrukowac papiurow... :O Zreszta z tego samego powodu nie wypalil moj weekendowy plan (nic nowego)... i weekend spedzam w innym miejscu nizbych chciala :( I anwet nie mam za co sie dzis upic z rozpaczy 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że zajrzałam, bo chwilka na kwake mi się należy:D Ptaszysko kochane!!! [TWA mizia KO najczulej jak potrafi] Ja mam za co, a nie mam z kim :( Masz ochotę na Ż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w pracy (oprócz MB oczywiście!) akcja rozmrażania lodówki ! Czuć, że święta niedługo ! :D Wiosenne porządki wśród alkoholu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żarówek brak. Nawet w lodówce juz zgasła. Widocznie nikt nie ma juz sił patrzeć na alkoholizm który tu zapanował ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam na dziś żadnych ekstra planów więc czemu nie ? Biuro czyściutkie, ja zmęczona i jakaś nie do życia. Dosięgło mnie chyba wiosenne przesilenie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze być w domku ! :D Miałam takie ambitne plany a tu kropi deszcz i dupa ! Już mi się nic nie chce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem - z drobnymi kłopotami ale jednak ! Pogoda dziadowska, deszcz pada i żyć się nie chce ! Nawet latarni nie mam dziś ochoty zapalać. I dobrze, że nie ma tego co by chciał rozpalić !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko ma na ołtarzyku zdjęcie CF otoczone kwiatami (zawsze świeżymi) i palącymi się świeczkami !!!! I tam odbywają się modły !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciolek ciołkiem był, jest i będzie - nie wiedziałaś? Flowka Zacznij walczyć ze Złem w końcu.. post niedługo od wszystkiego:P { TWA macha ręcami, odgania dym... flowkowaty}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 Witam o poranku ! Dzisiaj prima-aprilis (gdyby ktoś zapomniał) a ja będę miziała dalej okna. Póki pogoda sprzyja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przegląd techniczny podwozia wypadł tak jak się spodziewałam czyli wszystko ok ! :D Można używać dalej ! Szarlotka i kawusia którą niespodziewanie wciągnęłam była boska ! Szkoda, że tam nie byłyśmy Tańcząca - choć to nie na naszą kieszeń ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca na zakupach, Ptaszysko fruwa. Idę więc zjeść spóźniony obiad i do mycia okien ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po zakupach, oczywiście stwierdzam fakt, że jak czegoś potrzebuje, to tego nie ma nigdzie, pomimo pełnych półek w sklepach... Flowka spacer z Pichą i gadamy!!! Czyżby Ptaszysko znalazło odpowiednie gniazdo i już siadło na jajkach?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraszanki (zwane też malowankami lub byczkami) powstają przez gotowanie jajka w wywarze barwnym, dawniej uzyskiwanym wyłącznie ze składników naturalnych. Używano roślin, które pozwalały na uzyskanie różnych kolorów: -brązowy (rudy): łupiny cebuli -czarny: kora dębu, olchy lub łupiny orzecha włoskiego -żółtozłocisty: kora młodej jabłoni lub kwiat nagietka -fioletowy: płatki kwiatu ciemnej malwy -zielony: pędy młodego żyta lub listki barwinka -różowy: sok z buraka Pisanki mają różnobarwne desenie. Powstają przez rysowanie (dawniej: pisanie) na skorupce gorącym roztopionym woskiem, a następnie zanurzenie jajka w barwniku. Jako narzędzi do pisania używano szpilek, igieł, kozików, szydeł, słomek i drewienek. Oklejanki (naklejanki) są przyozdobione sitowiem, płatkami bzu, skrawkami kolorowego, błyszczącego papieru, tkaniny itp. Znane są jeszcze rysowanki i skrobanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×