Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Mam gdzies koszyk... to napewno... chyba, ze nie mam :( Sciery nie mam napewno... :( Pozycze od kogos... Reszty to nie wiem... A po co mi...?? Jaja do koszyka sie wsadza... Jutro sie ugotuje... dzis weny juz nie mam na jajca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne, że ja lubię jajka i cztery łapy też, nie będzie takiego wielkiego problemu ze zjedzeniem, bo opłatek coś jej nie leży :P Wyśpij się KO a wena wróci, nawet nie będziesz wiedziała kiedy!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lubie jaja... Znaczy moga byc... zwlaszcza swiecone... Zeby tylko jeszcze same sie ugotowaly przez noc... to dobranoc mowie po raz drugi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach śpij kochanie W górze tyle gwiazd, W dole tyle miast. Gwiazdy miastu dają znać, Że dzieci muszą spać! Ach śpij, kochanie. Jeśli gwiazdkę z nieba chcesz - dostaniesz. Czego pragniesz, daj mi znać. Ja Ci wszystko mogę dać. Więc dlaczego nie chcesz spać? Ach śpij, bo właśnie Księżyc ziewa i za chwilę zaśnie. A gdy rano przyjdzie świt, Księżycowi będzie wstyd, Że on zasnął, a nie Ty. Aaaa, aaaaa Były sobie kotki dwa. Aaaa, aaaa Szaro-bure, szaro-bure obydwa Ach śpij, bo nocą, Kiedy gwiazdy się na niebie złocą, Wszystkie dzieci, nawet złe, Pogrążone są we śnie, A Ty jedna tylko nie. TWA mizia Ptaszysko utulając je do snu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku KKK! Nietomna jestem. O nieprzyzwoicie wczesnej godzinie obudził mnie smys i potem dogorywając w łóżeczku zastanawiałam się kto i po co ? Pogoda ponura - chyba będzie ten deszcz co lał wczoraj u was ! Idę po pietruszkę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka pamiętasz jak szukałam zatyczki do spodni na dywanie a wiesz gdzie była ? w pralce heh...:p No kwake Ci zrobiłam, żebyś do tomości doszła:D [telefon należy wyłączać jak TWA, albo nie słyszeć jak Ptaszysko]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietruszka zakupiona ! Ludzie szlajają się po mieście jak nawiedzeni ! :D I mam prezent na zająca dla syna ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko szuka jajejeczek ! Moje jaja już ugotowane ! Zaraz będe robiła sałatkę. Uwilebiam taki dzień kiedy można się byczyć i nic nie trzeba ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się nie rozpoczęło prawdziwe wielkie żarcie a ja już napchana jestem, trza wziąć cztery łapy na spacer do parku...:D Tymbardziej, że jakieś słońce świeci...:D Głuchota panuje w południowym Wrocku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak jestem wyposzczona, że już się boję ile mi przybedzie po tych świętach ! :D Ale w końcu od czego są diety ? Od wtorku wstrzemięźliwość ... w jedzeniu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielokolorowa sałatka trafiła na półkę do lodówki a zapach czosnku i oliwek roznosi się po całej kuchni!!! :p Wygląda bardzo interesująco, zobaczymy jak będzie smakować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontakt nawiązany. Intencje mam czyste jak łza - niemniej nie wiadomo co z tego będzie. Ale nie byłabym sobą gdybym nie spróbowała ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki baranek ma złote różki, Pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki. Gdy nikt nie widzi, chorągiewką buja I beczy cichutko: Wesołego Alleluja! 👄 🌻 ❤️ 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już świętujemy powoli Tańcząca ! Po święconym już można sobie pofolgować i zjeść coś niepostnego ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×