Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

No to dzisiaj automatik nie zadziała bo na ścianie ma CF ! No ... chyba, że Ptaszysko go nosi ze sobą ! :D Jakąś miniaturkę czy cuś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podarłam ryjka tylko trochę ! Małgośka mówią mi - bo wszyscy chcą kochać - ale to już było - i wsiąść do pociągu byle jakiego - będzie to co musi być !!! A co ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca - u mnie jest osiem razy mniej ludzi niz we Wrocku to co się dziwisz, że już ? Taka gwiazda to nie będzie walić koncertu do oporu tylko tyle za ile jej zapłacą ! A że miasto bidne to i koncert krótki ! :D Ale se pośpiewałam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy musiałaś mi o tym przypominać ? O 43 naturalnie ! :D Przeżyłam juz 40 więc i z tym sobie poradzę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ... bardzo delikatnie ! Jestem cierpliwa i wiele mogę znieść ! Poczekam a wytrwałość zostanie nagrodzona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poramku!!! A Wy co?? Spicie? :P flow---> JAk to Cie nie pocieszylam? O_O A tak sie staralam :( Tanczaca---> Lo matko!!! Skad Ty to wygrzebujesz :O Dobrze, ze to o ziemniakach takie krotkotrwale bylo :P A tego oststniego nie przypominam sobie. Czy Ty oby nie sciemniasz...? ;) Nie nosze przy sobie CF... Ale wszedzie mam Go troszke ;) W kazdej chwili moge sobie dogodzic :D A czerwona latarnie to ja mialam na mysli - na scianie... wetknac w otworek, zeby swiecilo... Takie prozaiczne... Ale czerwona mi sie zamazyla, ot co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Z brudu to napewno sie nie umrze!! :D Sama kiedys nmialas fajna stopke na ten temat... Co...? Skleroza nie boli??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROBAL---> No :D Przynajmniej jeden!!! Teraz juz czuje sie sp[elniona :D Ide w takim razie na sniadanko, pod prysznic i takie tam poranne sprawy ;) BO dzien zawsze zaczynam od wymiany zwrotow powitalnych na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja tez:) ja juz po tych czynnosciach teraz jade nad wode troche poleniuchowac :)Miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...że mnie żywioł nawet w sobotę nie daje pospać to już mój pech :O Ale że inni nie śpią w sobotę o tej godzinie to...tego, jak to nazwać??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROBAL---> A do Wroclawia masz daleko...? ;) monial---> Mi tez jeden taki zywiol nie dal spac... 183cm wzrostu ma ten zywiol i 70kg zywej wagi... Taki zywiol~!! :O Kazal mi wstawac skoro swit w sobote i wozic sie po miescie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaluzje opuść albo te tam rolety :D U mnie dwa mniejsze żywioły za łby od rana się wzięły. Na pogotowie jeździć nie lubię (takie kaprysy mam...) to wstałam porządek robić. Pies śpi - dobre stworzennie. Na mojej poduszce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaslony moge ewentualnie zaciagnac... :P Ale i tak podswiadomie wiem, ze jest dzien - to nie zadziala... Zreszta juz 9... ;) Moze pojde drugi raz pod prysznic ;) NIe... szkoda wody :P A moj pies lezy mi na stopach :) MIlo, cieplo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz ja pod prysznic idę. Potem psa z poduchy zepchnę i sikać pójdziemy. Znaczy się - on będzie sikać :D Ja uskutecznię kulturalnie w WC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROBAL---> A w ogole to mi sie o uszy (czy raczej oczy...) obilo, ze Ci wczoraj stuknelo... ;) To wszystkiego najlepszego w takim razie!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Co się drze Ptaszysko w sobotę o tej godzinie ? To nieprzyzwoite budzić ludzi jak można pospać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko jakie żywotne z rana....ło matko, a ja w koszulce siedzę i ziewanko mnie bierze, już bym po suczym sikaniu się położyła ale praca dodatkowa spadła z nieba ... No i jajek mi sie kce...:D Flowka woda zaraz będzie się gotować, otwieram zagraniczną :P kawkę, wstaj śpiochu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FLOWKA Ty już jesteś moja siostra krwi :D Ptaszysko co kcesz od moich stopek, zajebiste som i niestety kochany Ptaszku - Twoje to słowa :P [ TWA ma zaznaczonych nastepnych kilka kartek cafe]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×