Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

To jest mysl... [oczami wyobrazni widzi siebie z myslacym wyrazem twarzy wpatrzona w czaszke... mowiaca dziwne, niezrozumiale slowa i stado gapiow wsluchanych z fanatyzmem wypisanym na twarzy...] To reklamuj kochana, reklamuj!! Kce byc slawna!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - ty już jesteś dość znana ! Wrocek, T i kawka ... udzielasz się całą sobą ! :D Jeszcze ci mało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---brawo \"Powrót taty\"....Jakie to znamienne :P A ja we Wrocku jeszcze nie byłam, nocą przejeżdzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wrocek to ciupinkę znam. Najbardziej rynek. Polatałam tam swego czasu po jakis wieżach kościelnych. Ładny widok był z góry ! :D No i jeszcze dworzec PKP też nieźle. I KFC na dworcu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja muszę do Wrocka jechać... Niby niedaleko. Pamiętam tylko noc i bruk :D Trzęsło trochę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż plany się trochę zmieniły Tańcząca - to jednak nadal są do realizacji. Jeszcze cię zaskoczę, zobaczysz ! :D Sprzątasz nadal czy już koniec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Tańcząca - mi też by się przydał taki kosmetyczny relaks. A póki co - idę sprzątać te hektary ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa Orlica to zła kapłanka, którą trzeba zabić dla Kashy'i. Przy wejściu na cmentarza zawsze napotkasz na grupę zombich i szkieletorów. Moment śmierci Krwawej Orlicy obfituje w różnego rodzaju efekty świetlne. Ptaszysko gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---jakie zombi, jakie szkielety? Łoo matko! U mnie przy cmentarzasz stare babki stoją i znicze w kształcie serduszek mają :D A do Wrocka żadna mnie nie chce zaprosić....idę sobie stąd!!!! 😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy karton M oznacza karton MB ? :D Brzmi całkiem nieźle tylko kto oprócz mnie to przeżyje !? Bo ja wprawiona jestem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA pisała o kartonie M....Mnie się z jednym kojarzy :P Ale ja mogę mieć złe skojarzenia [macha ręką]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> W jedzeniu nic nie jest w stanie mi przeszkodzic... A co co sie rozchodzi konkretnie...?? flow---> Ja tez nie wiem co to to M jest...Migdaly? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monial---> Skojarzen nigdy dosc... Moze jak dopasuje Twoje skojarzenia (nawet te mylne) do tych lichych wyjasnien Tanczacej to doznam jakiegos olsnienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×