Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

[klepie się w czoło bo i tak nie wie o co chodzi a bąki na łące widziała]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monial---> A mlecze tez byly...? [pociesza monial, bo przeciez sama nie wie o co chodzi...] Tanczaca---> Wszystko mam czyste... Nawet malego palca u nogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi!!! A ja pastę jajeczną robię. I się nie chwalę!!! A jajca się właśnie gotują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monial---> Juz ja dobrze wiem co dobre... Mam swoje smaki... :P Tanczaca---> No wiesz... :O W wannie...?? W skorupce plywalo... a potem w brzuszku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA--boję się Twojej stopki Idę jajca wyciągnąć z wody. Pastą się podzielę, mam serce dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monial---> Goraca woda!!! Uwazaj!! TYlko nie ciagnij palcami!! ;) Tanczaca---> HAhaha... Moje slowa Twoja zguba ;) No tak... nie wszyscy od razu na pierwszy rzut oka musza znac Twoje skrotowce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monial---> Potem Ci od tej watpliwej przyjemnosci bomble powyskakuja :P Nie ma sie co bac Tanczacej... Ona tylko tak groznie wyglada... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> A no takim, ze Krwawa Orlica jest chodzaca kraina lagodnosci... i tylko czasem lubi posciemniac ;) Po prostu miod, cud i orzeszki!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyskubalabym sobie to co zbedne... :P CZego to czlowiek nie zrobi, by sobie dogodzic :D A poza tym darowanemu koniowi sie w zeby nie zaglada (czy jakos tak to bylo...) Grunt, ze bez oliwek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moczy sie...?? W czym...?? A gdzie wpakowalas paluchy, ze musisz teraz odmaczac...? :P Ja i nowosci...?! O_O Przeciez w nowosciach to Ty jestes debesciara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja rozumiem, ze nie w smole... Ale po co maczac paluchy w wodzie z mydlem...? To Ty wiesz co ja Ci moge polecic... Napewno chcesz wiedziec...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> No a jak :D Ale Ty to niekoniecznie mialabys O zapewniony po CF... Przeciez On Cie nie rusza... :P ponoc ;) No ale moge Ci polecic np Bitwa o Ziemie, Uwiklany, Resident Evil - widzialas...?? Smakosz, Reka Boga (o to jest fajne...), 13 duchow, Horyzont zdarzen... Wiekszosc to horrorki ;) Pitch Black, Kroniki Riddika, Cube i Cube zero (bo czesc druga - Hypercube - srednia...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ mam ochotę na O to do B idę po dr.... Ja pitolę - podoba mi się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×