Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

:D :D :D :D :D :D Wiedziałam ! Wiedziałam ! Wiedziałam ! M z M to się komponuje ! I to ulubione TWA ! To trzeba więcej niz karton ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co będzie piło Ptaszysko jak ona tylko te żółte napoje wciąga ? :D Pomyślcie trochę o koleżance bo ja to wszystkopijąca jestem i mi nie przeszkadza ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnaim, mniam...ale tak od rana???? (no...już nie ranek he he) Kiedy to ognisko? Tylko nie na tym wrocławskim bruku, proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monial---> NIe, nie na wroclawskim bruku... No cos Ty...!? O_O MOze jeszcze na Runku chcialas...? :P Na Wroclawskiej trawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - palnę cię ! :D Już dawno wiadomo, że nie o migdały chodzi ! Czytaj powoli sylabizując każde słowo ! I kumaj przy tym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Propozycja to jedno a fakt, że nie migdały to drugie. TWA ma rację - nie możesz jeść Ptaszysko bo potem ci to pada ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Co... albo w co bedziesz walic...?? I czym? :P juz cos o czytaniu wypocin mowilam... :P Ale pciecie czytalam... O kartonie to niedawna propozycja jest... Juz nie zarlam wtedy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!!! Jedno polaczenie nie odebrane... Tak pokazuje moj cud techniki... :D Ciekawe co to za frajer... myslal, ze slysze... albo jeszcze lepiej... liczyl na to ze odbiore... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale drób to nie żre tyle co ty Ptaszysko. Ty jakiś mutant jesteś chyba ... niesklasyfikowany jak już kiedyś pisałam ! :D I nie opada tylko pada ! Na zwoje mózgowe ... tak przypuszczam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem dziki drob. Dziki i duzy!!! Przerosniety... Zre duzo :D NIc nie nie opadlo, ani tym bardziej nie padlo... No przynajmniej nie slyszalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziki i przerośnięty czyli miałam rację : mutant ! A mutanty to ze słuchem ok ? Bo może padło tylko nie słyszałaś Ptaszysko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> O!!! A u mnie nie ma burzy! Pioruny nie wala... Ostatnio Ty cos tam mialas walic ;) flow---> Zaraz tam mutant... duzy drob i tyle ;) A skoro duzy to duzo je, duzo pije i wszystko ma duze... Nawet musk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zawsze powtarzalam... ze ze wszystkich zmyslow to sluch mam wlasnie najgorszy!!! Za to jak na orlice przystalo - wzrok mam sokoli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×