Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

TWA - pogadać można - bez zobowiązań i tyle ! I jesteś oczywiście mistrzem w waleniu ! :D Ptaszysko - to ja bym nie chciała cię karmić - lepiej chyba ubierać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Ja sobie burze wymyslilam...?? Tobie cos wali na poludniu!! Ja piorunow nie widze, nie slysze i w ogole... slonce swieci :P [tak ja Tanczaca skolowala, ze az wyglada za okno w poszukiwaniu czarnych chmur...] flow---> Oj... zdecydowanie... ;) BO ja z tych co zyja by jesc, a nie na odwrot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co maja wspolnego mlecze z fasola...??? Fasola tez kwitnie... Ale chyba jeszcze nie taraz ;) i jeszcze jedno... LO MATKO!!! KIedy ja bylam spragniona milosci...?? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - jak mogłaś ? :D Moniałka się wystraszy i nie pójdzie a taka piękna pogoda ! Żadnej burzy, żadnych grzmotów i w ogóle bosko ! Przynajmniej u mnie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale huk wielki z południa Polski to słyszałam ! I na pewno to nie burza była tylko coś komuś padło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Juz wiem :D WIem w co walilas i czym :D I wiem co bedziesz dziw wsadzac do buzi :D I Ci zazdroszcze!! :D flow---> No wymsklo mi sie niechcacy... Wszystko przez te baki... Ze tez nie chciala pszczolek np ogladac, heh... :P A Tanczaca twierdzi, ze na poludniu wali... wiec moze wkrotce co nadejdzie... :( W koncu Tanczaca wie wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Ale o co sie konkretnie rozchodzi... Gadam z Wami. Jak nie, jak tak...?? Jak o co pytalam...?? JUz nie pamietam w sumie... Ja wciaz pytam przeciez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - ty już nie jedz. Potem faktycznie ciężko z tobą dojść do ładu. 12 000 to juz było dawno - znowu nie skumałaś ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam jedno 0 w ta, czy w tamta... nie robi roznicy! ;) WSzyscy wiedza o co chodzi ;) Nie pije tego brazowego obrzydlistwa :P A herbaty tyz w domu ni ma, heh... Dobrze, ze mineralka je ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pokręć myszką , w górę, w dół i sobie przypomnisz :P I przestań zreć mięso, przerzuć się na warzywka, bo nie dość, że huk ogromny był, bo Ci padło na musk, to jeszcze skleroza go atakuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zoladek z opoznieniem wysyla sygnal do mozgu, ze brzuch jest pelny... Ja dopiero teraz zaczynam kumac wlasnie... Na glodnego to nic do mnie nie dociera czasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co mam sobie przypominac...?? Wszystko pamietam, nie mam zadnych watpliwosci... O_O O co chodzi...?? Nie jadlam mozgu!!! Jadlam buleczki z wisniami, placuszek z kruszonka, a wczesniej 2 pietki z chleba z maslem. A wszesniej jeszcze 2 jajeczka plywajace i buleczke z maslem - wlasciwie to pol tylko... Ani, ani miesa!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie wiedzialam... A z jakiej okazji, jesli mozna spytac...??? Przewijanie myszka nie pomoze... to trza glebiej pogrzebac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jakiej okazji to sama powinnaś wiedzieć Ptaszysko. A że masz sklerozę [flowka stanowczo obstaje przy tym schorzeniu] to nie wiesz i wszystko na ten temat ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> To sie napawaj nimi poki mozesz ;) flow---> Skleroza... No wiesz... toz to rok minal... Kazdy mialby prawo zapomniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×