Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Trzeba być odpowiedzialnym za to co się pisze Ptaszysko ! Ja to się przyznaję tak na wszeki wypadek do wszystkiego co tu nawypisywałam ! I do tych pięknych złotych myśli i do fujów też ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy ja tez sie przyznaje do tych wszystkich wypowiedzi... Ale sama widzisz, ze czytane tak wyrwane z kontekstu objawiaja moja wspaniala postac w dosc niecodzienny sposob... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta... juz sie nie o to rozchodzi... Tanczaca rozslawia mmnie... Mam darmowa reklame. Chce byc slawna!!! :P TYlko nie jestem pewna czy \"latanie po flaszke\" \"domowe popijawy\" i inne tego typu perelki nie ukaza mnie z zlym swietle... Mnie... takiego ANIOLKA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Dla Ciebie to nawet prawda musi byc naga...? :P I nie przypominam sobie, zebym byla spragniona milosci, ot co :P Ale to juz niewazne :) NOwe autodzielo rozpoznaje i przyznaje sie w calej rozciaglosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ten niecodzienny sposób jest pokazane to, co w Tobie najlepsze, najzacniejsze, najmoralniejsze, najmilsze, najśmieszniejsze, najdziwniejsze, najmniejspodziewane, najurokliwsze, najoryginalniejsze, najtreściwsze i jeszcze milion naj....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[siedzi wsluchana w slowa Tanczacej z baranim wzrokiem, wywalonym jezorem, slinka skapujaca z kacika] jeszcze!! jeszcze!! tego pragne, tego chce!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nagie to nagie Ptaszysko - bez owijania w bawełnę. To cała ja. A te popijawy itp. ? Wszyscy wiedzą, że odrobina demoralizacji to nie w twoim stylu. Kto w to uwierzy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie, w takim kontekscie to ja tez lubie nagosc... bez tej cholernej bawelny ;) Wszyscy wiedza... no... znaczy Ty... Tanczaca... i moze jeszcze pare osob ;) To sa Ci WSZYSCY :P Ale, ze niby co...?? Ze napoj bogow to nie jest moralny...? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo matko!!! Ale Ty smigasz teraz... Nie nadazam za Twoimi stopami :P A to mi sie przypomina... Nie wiem czemu, wszystkie o napoju bogow kojarze ;) Ehhh... i smaka mi narobilas :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ze tylko jedna... Ty wiesz Tanczaca co jest zmielone w tej parufce...?? No... w kazdym razie miesa naturalnego to tam niewiele jezd :P A szpinak ponoc dobry z chrzanem... ;) Ale ode mnie z daleka z tym. I nie chuchaj jak zjesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jestescie jak Was nie ma...? monial to wiem... oglada i puszcza baki... :P flow rozmraza pierozki a Tanczaca...? hmmm ;) Wpatruje sie w swojego drewniaka...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem ale nie wyrabiam bo rozmawiam równocześnie z dwoma frajerami na komunikatorze ... :D Mam branie ! Tyle, ze wirtualne niestety ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Tanczaca frajerka nazywasz...??? Czy to jakies osobniki plci odmiennej som? Tanczaca---> A tak by the way... wczoraj mowilas, ze przez 5 dni nic nie jesz... :P Tak sie zarzekalas i co...? "...Wszak kto przysięgę naruszy, Ach, biada jemu, za życia biada! I biada jego złej duszy!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakim zapachu...? O_O Lo matko!!! Mowze po ludzku... Ciezko sie skapnac, ze Ci chodzi o zolte wlochate... :P a Z to co...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca nie jest frajerka ! Frajer to osobnik płci męskiej nastawiony na konkretny cel ! Nie ze mną te numery ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy jaki cel...?? O_O CZy Ty masz na mysli cos nieprzyzwoitego?? To moze dlatego wszyscy zapoznani w sieciuni meni rezygnowali ze mnie... Moze mieli cel... a ja nie kumalam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cel erotyczny Ptaszysko ! Nieprzyzwoity ! I tu masz wyjaśnienie dlaczego rezygnowali ... Bo ty porządna kobita jesteś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie twoja wina - to ci frajerzy nie widzą co mają przed pyskiem ! Takie inteligentne, elokwentne i urocze kobiety jak my ! :D Tańcząca wyszła do B po konieczny zakup ale zaraz wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×