Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

monial---> Aaaa... juz wiem jaka sciaga... ;) Ja tez dostalam... Ale w miare nowych ewolucji znow mi jest malo przydatna... Trza bedzie zapytac u zrodla o aktualizacje :P Tanczaca---> No :) BO ja kochana jestem przeciez :) Nie wiedzialas? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Aaaa... to to... tak... priv... ok :) Mam to!! :P Gdzies jest napewno :P Piora mam jak paw na ogonie!! No... jak bazant moze :P Juz dosc tych komplementow, bo se bede przydeptywac :P Powycinam... faktycznie... Znow mi na wzrok padlo... Co wycinasz...??? A kolezanka mowi, ze jedzenie to moj ulubiony temat rozmow i ze mi sie wszystko z jedzeniem kojarzy, wiec sie nie dziw :P monial...?? ALe kogo??? Chyba nie mnie?? I kto Ci ma tego O dostarczyc...??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja się będę o O martwić? Głowa mnie boli :P I rano ogłoszenie dałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monial---> CZekaj... zaraz cos tu wkleje na temat bolu glowy fajnego ;) ogloszenie o sprzedazy dziecka, tak? To masz na mysli...? :P CZy to drugie? Zglosil sie jakis chetny? :P Tanczaca---> Jakie skorki masz zamiar wycinac? Lo matko!!! A ponopc to ja krwawa niby jestem!! Nie wiefdzialam, ze jestes dzis na rauszu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieknego, cieplego dnia wybral sie do Zoo pewien gosc z zona. Zona, naprawde atrakcyjna, makijaz, letnia, rózowa sukienka spieta paskiem, ponczochy samonosne... Gdy szli pomiedzy klatkami malp,zobaczyligoryla, który na ich widok jakby oszalal i zaczal skakac na kraty,chrzakac, zawisac na jednej rece, i druga uderzac w czaszke, najwyrazniej niesamowicie podniecony. Maz - zauwazywszy podniecenie malpy,zaproponowal zonie podraznic go jeszcze bardziej i zaczal podsuwac pomysly: - Obliz usta, zakrec tyleczkiem... Zona wykonywala jego instrukcje, a goryl zaczal wydawac takie dzwieki, ze chyba obudzilby martwego. - Rozepnij pasek... - (goryl prawie juz rozginal kraty z napiecia) -a teraz podciagnij sukienke nad ponczochy... (goryl oszalal kompletnie). Nagle facet zlapal zone za wlosy, otworzyl drzwi klatki,wrzucil zone do srodka, zatrzasnal drzwi i powiedzial: - A teraz mu sie kur*a wytlumacz, ze boli cie glowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO---nie CHĘTNY a CHĘTNA... W dobre ręce bym oddała. Tylko coś głupich nie sieją :P Ja mam ptaka w lodówce, sprawiony i obrobiony. W sosie. Pychaaaa. Bedzie jutro na obiad. Jakiś głupek mi się na gg dobija...A mnie głowa przecież boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO---he, he.... Niechby spróbował. Na drugi dzień w klatce z modliszkami by wylądował. Ciekawe...kto by na tym lepiej wyszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monial---> Jeszcze raz przeliteruj prosze... Co Ty masz w lodowce?? 😡 [jednak ma nadzieje, ze to tylko fata morgana i ze monial ma sam sos w lodowce albo samo swiatlo najlepiej]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hłe, hłe...toć to zwykły kurak jedynie. W tej lodówce. Reszta półek pusta. Może porozkładać te sery na kilka półek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę, że Moniał bardzo zręcznie i przy pomocy ściągi [flowka też by chętnie pościagała i dokształciła się co nieco] dołączyła do grona nawiedzonych kawowiczek ! :D Chrzest bojowy chyba już za nią ! A najgorsze jeszcze przed nią ! Nie wiesz biedulko w co sie wpakowałaś ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 monial morduje, mrozi, przechowuje w lodowce, oblewa sosem i przygotowuje z zamiarem spozycia mojego krewnego!!! Pomszcze rodzine 😡 flow---> I jak...?? Co wyszlo...??? Jakies konkretne osobniki, czy nieteges? :P A pierozki spozyte? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - zobacz opis w gg to nawet ty się kapniesz co za osobniki ! :D Moniał - odwagi dziewczyno ! Jeszcze parę dni z nami i będziesz oswojona. :D Tańcząca - sałatka spozyta ? To ta co KO nie przepada bo nie te dodatki i za dużo majonezu ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow---jak nie teges to chciałam rano oddać. Było brać. KO---orły się z kurakami nie pospolitują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toż ja oswojona dziewczyna jestem.... Tylko z czym? \"i co ja robię tu...uuuuu.... Już każdy powiedział to co wiedział trzy razy wysłuchał dobrze mnie wszyscy zgadzają się ze sobą a będzie nadal tak jak jest\" :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> NIe moge narazie zobaczyc, bo mi cala reszta padnie (wtedy to dopiero huk bedzie) ale zobacze... zostaw na dluzej opis :D Tak... to ta salatka :P Jak dla mnie to zdecydowanie za duzo skladnikow :P monial---> Co Ty wiesz o ptakach... :P Wszystkie ptaki to jedna rodzina!! Jeden z punktu regulaminu KKK mowi o zakazie wspominania o spozywanych ptakach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię ptaszki :D Nawet papugę kiedyś miałam. A zakazy są po to, aby je łamać :P Jakie filmy oglądacie? Mnie dzisiaj TV zostało 😭 ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pod takim znalam... czekaj zaraz sprawdze... Bo wiekszosc tych filmow to troche starszawa... ALe nie sprzed 1965 :P Pewnie w dc nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo...regulamin ja też chcę. Ściągę dostałam (troche wybrakowana ale co tam...) to jeszcze regulaminu mi brak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×