Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Jak to po co...?? Wyrabiam miesnie ramion... tzw bicepsy :P Poza tym... salata to nie sniadanie... Z zieleniny to ja tylko ogorki lubie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogorki najlepiej przetworzone... bo surowe to ja tylko maczane lubie :P Malgoska to kto... bo sie zgubilam...??? Jak to dobrze, ze nie musze oceniac :) MI sie wszyscy podobali... Ale dzis najbarrdziej to chyba Jablczynska i Kwasniewska, czyli dwa Paso... A w walcu to Mroczek chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - osobiście jednak stawiałam ze pójdzie Małgośka a tu suprajs ! Szkoda Rzomusa bo był niezły. Ptszysko - ale jestes sławna ! Może przy tym i nam się skapnie ? W końcu to zaszczyt być na topiku z Krwawą Orlicą ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież jestem zaszczycona ! Bażarłaś się juz Ptaszysko ? Herbatkę wypiłaś ? A na deser napawasz się wpisami na topiku o KO ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napawam sie na przystawke... To co zjadlam to juz dawno strawilam, zapomnialam nawet co to bylo... Wlasnie ide poszperac w lodowce... Moze cosik sie znajdzie poza swiadelkiem w mroku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne jest, że Tancząca kończy tu swoją mysl którą zaczęła na gadulcu ze mną Ptaszysko ! :D Kto by się tym przejmował ? Ja nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow----> Ty nie... bo Ty masz logiczna ciaglosc wypowiedzi... :P Ale ja tez nie ;) Bo ja nie musze miec :P [nie jest pewna ale majac na uwadze rozne dziwne takie guziczki to chyba woli nie miec zadnej ciaglosci :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - bo ja cała logiczna jestem. Aż za bardzo czasami ! I nie mogę czasem porozumieć z niektórymi ... :D [flowka nie napisze kogo ma na myśli ...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[TWA TEŻ KIWA PEŁNA ZROZUMIENIA DLA NIEKUMATEGO PTASZYSKA I BARDZO iNTELIGENTNEJ FLOWKI, KÓRA W SPOSÓB OGLĘDNY DAŁA DO ZROZUMIENIA, ŻE CIERPLIWOŚĆ JEJ SIĘ KOŃCZY] do Krwawej Orlicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Litosci...?? Ok... wybaczam Ci :D kto ma ptasi mozdzek...? Bo chyba nie ja... A super mysl jest niedokonczona ;) Cos Ci ucielo i wyglada nieprzyzwoicie :O Nie p[okazuj sie z ta stopka wsrod ludzi!! [grozi palcem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co \"do Krwawej Orlicy\"...? [uradowana ochoczym przytakiwaniem Tanczacej w koncu czuje sie ustatysfakcjonowana, ze Ta w koncu przyznala jej racje...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - ty to jestes taka kumata, że z tobą to bez słów mozna sie porozumieć ! :D :D :D [siedzi i załamuje ręce kiwając przy tym głową ... czy kiedykolwiek coś będzie zrozumiane w lot przez Ptaszysko?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Bogu, że wierzę w reinkarnację ! Może się tak stanie, że w następnym życiu nie będę miała kompa i ten cały problem będzie z głowy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Na tamtym swiecie to wszyscy sa tak samo madrzy... Moze i Tobie Pan Bog nie poskapi i w koncu uda Ci sie mnie zrozumiec... :P flow-----> W XXIw bez kompa, bez sieciuni, bez KO...??? Czy Ty wierzysz w to co mowisz? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie bedziecie sie musialy dzis ze mna meczyc... Ide spac :P Jutro o 7 na nogach musze byc... :O Dobranoc!!! Teraz sobie mozecie porozmawiac o suwakach, sznurkach i zarowkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×