Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Przy KO idzie zwariowac, bez KO idzie zwariowac... Tanczaca---> Jakby bylo tak jak mowisz to same wariaty by po swiecie chodzily... Stopka jest dwuznaczna... Namyslam sie, czy uznac ja w tym wydaniu za nieprzyzwoita, czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptszysko - to rozmumiem, że nie robisz dzisiaj spacerku po Wrocku ? Wyśpij się porządnie, jutro z nowym dniem jest nadzieja, że będzie lepiej ! :D W komunikacji międzyludzkiej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja matka glupich... :P Nie, dzis spacerek z pewnych wzgledow odpuszczam... Co ja bym jutro na sniadanie jadla??!! :P Dobranoc po raz wtory!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Przed polnoca?? O_O Ty!!?? A co...? Skarbiec byl pusty? :( Morde trza zeszyc - bezwzglednie!! :D do trzech razy sztuka - DOBRANOC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ja... tylko moj cien... Ja juz dawno spie grzecznie w lozeczku, jak przystalo na przyzwoita kobiete :P Co kto lubi Tanczaca... ja wole guziki... okragle z dziurkami :) Napisalas, ze idziesz do lozka, bo Ci sie cos tam pruje... To jest jednoznaczne z zamiarem udania sie w kimono... Ty... scmniemniaczki, migaczko... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wstawać? Jakie wstawać? Pedant mnie wczoraj otruć chciał 😠 i to piwem, chora jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka pracujesz?:P to pracuj :p Nie myśl o pierdołach i MB !!! A mi i Moniałkowi daj się wyspać [ śpioch] A jak wrócisz z pracowania, obiad masz ugotować, ja chce dewolaja i serwetę zmień na stole, bo Ptaszysko wczoraj ze złości wgniotło zlodowaciałą sałatę w obróz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> A juz myslalam, ze gorszego tekstu nie wymyslisz... :O Bo salata to to sie jedzenia nie nadaje... :O Kroliki jadaja salate... :P Ale dewolaja moge chcec :P monial---> Ja bym wolala byc otruta piwem, niz czyms innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogole to nie moje slowa... Tylko cytat... troche przerobiony tylko ;) Nie wiem co bedziecie jesc... ale niewazne... :P Jutro nie moge!! Ja na darmowa wyzerke to zawsze chetna jestem... ale kiedy indziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co w srode?? Aaaa... ze zarcie darmowe? :D Ale nie chce planowac jeszcze... bo nie wiem co bedzie... Mamy kupe roboty akurat w pracy i moze sie okazac, ze bede musiala siedziec do nocy 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UF... wrócilam...coś mi wlazło w lewa łydkę i boli , trza MG chyba wypić... Kasztanowce mają choinki przygotowane do rozkwitu...laski wiosna w pełni...i Maje fruwają...:P Flowka dlaczego małe MB? alkomat i tak wykaże, co Wam w krwi płynie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w LP i zakupiłam słoncznik - to za własne. I małe MB - to za sponsora kasę. Alkomat ma tylko 4 ustniki. Nie będę dmuchać w używany ! :D Tajemniczy wielbiciel mi śle smysy z netu a ja nie wiem kto ... Mam to w d ! Trzeba mieć odwagę zadzwonić a nie pisać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nic się nie wyjaśniło. A mi to zwisa. Ty Tańcząca nie myśl, że ja nie mam podejrzeń co do tożsamości. To są jaja po prostu - tak myslę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z 43 napisała na 41 (cytuje) \"\"Ta monotonia nieraz doprowadza mnie do szału a na wyluzowanie się nie ma pieniędzy \"\" Naga prawda, nie uważacie Flowka i Moniałka ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×