Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

TWA---ja tam się nie marszczę...Nawet bąbelki (w kąpieli) wpływu na mnie nie mają. Tez cos - pomarszczona 😠 Teraz se czekam na coś...i nie powiem na co...To w TV będzie i głupie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pozdrawiam Stefka, fajny z niego facet, tylko się trochę wiesza:P Flowka o czym ja będę z Tobą na nim gadać!!! Moniałka a nie żadnego mądrego? Ja tam dzisiaj erotyczny mam wieczór !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Moniał - ja tez oglądałam to w TV - ale czy głupie ? :D Tańcząca - czy SS otumaniła cię juz do tego stopnia, że nasz porzucasz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ja i Moniał nie oglądamy tego samego filmu ! :D Tańcząca - może okłady z lodu coś dadzą ? Sie połóż, nogi do góry i wypoczywaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zła jestem, mocno zła...wrrrrr!!! Wściekła. A co? Mogę se być? TWA---jakie upały we Wrocku??? Toż tam zwykle powodzie chyba :D Flowka---co oglądaś??? :D Ja tam się nie przyznam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał - co ty taka zła ? TWA ma Przystojnego. Ptaszysko osobników płci męskiej. Ty pedanta. Ja frajerów. A wszyscy oni to ... szkoda gadać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam...pedant... Klawiatura mnie wkurza. Nową mam i cholera mi działać nie chce. M jak miziania nie ogladam. Ja w innej bajce siedzę :D Ale we Wrocku jak nie powodź to zadyma...tego...wichura. W P spokój mamy :D ....czasami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniała
Zbanowali mnie czy jak? Nie mam opcji wpisania hasła...... I za co? Za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec gadania - zresztą nie bardzo jest tutaj z kim. I uszy mnie bolą już od słuchawek ! A w gardle zaschło od świergotania z Tańczącą ! :D DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak działam to POBUDKA!!!! Wczoraj się zezłościłam i spać se poszłam. Witaj Robal!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku. Moniał - widzę, że jesteś znowu czarna. To wszystko pewnie przez klawiaturę ? Tańczaca - zasnęłaś erotycznie z SS ? Robal - Ptaszysko - melduj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie...na klawiature nie zwale problemów. Ja wczoraj po prostu nie miałam tej opcji \"wpisz hasło\"... Myślałam więc, że mnie moderka zblokowała...Tylko zastanawiałam się za co? Sny za to miałam, że ho, ho..!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał - jakie sny ? Erotyczne ? A może my się tobie śniłyśmy ? :D Tańcząca - wiadomo, mówiłam ci, że recenzje nie najlepsze. Ale warto zobaczyć chociażby po to żeby mieć własne zdanie. U mnie w pracy powolutku się kula. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy dzisiaj nie myślcie o pierdołach, tylko bądźmy duchem przy Ptaszysku, co by wygrała swoją prywatną wojnę :D A przeciwnik mocną ma oręż, wiem to z własnych doświadczeń!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślami, duszą i sercem jestem z Ptaszyskiem ! Jakieś wieści Tańcząca ? Byłam w LP i zakupiłam ... wiecie co ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic, kompletnie nic:( cud techniki mówi, że Ptaszysko niedostepne :p [HAHA a kiedy było dostępne?] Mam nadzieję, że to co kupiłaś to S i będzie mi trzaskać do ucha :P A jak tam Synuś? przeżył wejście w dorosłość? Znalazłam to co chcialaś, dobrze Ci zrobię, będziesz miała co oglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca - nie tylko S zakupiłam ! :D Praca uszlachetnia i o tym przekonał się wczoraj mój synuś w brutalny sposób. Nie powiem żebym się troszeczkę nie przejmowała ale twarda będę i nic nie dam po sobie poznać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×