Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

KO nigdy nie mow nigdy ...nawet nie wiesz jakie zycie potrafi byc figlarne i nieprzewidywalne;) ja to wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgubiła wątek i idzie go szukać na parkiecie :O oglądając kręcące pupy:O nic z tego nie rozumiem :P Chyba za dużo piwa na dzisiaj :O jakiś mało pojętny jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal---> JA nigdy nie mowie nigdy :) \"figlarne i nieprzewidywalne\" zycie...?? Ja to chce juz tylko spokojnie umrzec :D Tanczaca---> Moje jest wszystko... a Ty tylko gekona odstawiasz :P Tygrysku, a co ja mam powiedziec... Ja tez juz niec nie lapie, a nic nie pilam! Prawie :P Watku nie szukam. Nawet jak znajde to juz po ptokach... A na krecace sie to i owo lubie popatrzec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[ze zgorszeniem patrzy na Tanczaca i Robala] co Wy robicie? Gdzie sie gryziecie? O_O TAk publicznie, przy ludziach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Tygrysku raz Ptaszysko powiedziało do rzeczy, zaraz taniec z gwiazdami i my TCY oglądamy i komentujemy na żywo w reklamach :p stawiam na Olkę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA tez stawiam na Ole... zwlaszcza po ostatnich wystepach Mroczka. Ale mysle, ze bedzie inaczej ;) Tanczaca---> Jak to \"raz\"? O_O JA przeciez blyskotliwa jestem i czesto olsniewam wszystkich swoja madroscia :D To ja powiem juz papa... Bo wylaczam komputer (nie bede komentowac w przerwach) bo mi wciaz staje i boje sie zostawic bez nadzoru, coby sie nie przegrzal. Tygrysku... tak mi smutno, tak mi zle... Kiedy znow bedziesz?? [tuli sie do pregowanego futra, byby wystarczylo na troche...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie smutaj maleńka:D będę jutro bo jadę w trasę dopiero we wtorek :D a ty będziesz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko patrzę jak się kręci Orlica:D inne mnie nie interesują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wiernym tygrysem:D Idę na piwo:D komuś przynieść??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zatańczyli to co im wychodzi najlepiej ! I teraz i poprzednio Rafał był dobry a te pióra dodały tego smaku samby ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak nie wylaczylam... Ale piknie zatanczyli Rokiego :D BArdzo mi sie podobalo!!! Robal---> NAjpierw trzeba spokojnie umrzec, zeby moc zmartwychwstac :D Nie ma na co patrzec :( MOwilam, ze nie umiem :( Tygrysku, jasne, ze bede - tam gdzie zawsze - czekala na Ciebie :) I... bardzo dobra odpowiedz z tym kreceniem :D POlitycznie poprawna :D JA poprosze zlodowaciale!!! Z gwinta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo piwko dla wszystkich:D według życzenia:D [ustawia na stole piwo różnego rodzaju],nawet sam nie wiem ile tego jest:O musiałem pojechać samochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys --> ja piwko bardzo chętnie - dzięki ! To co zatańczyli to już znamy. I było do przewidzenia jakie będą noty ! Teraz najciekawszy będzie trzeci taniec ! Choć i tak o zwycięstwie zdecydują smysy małolatów ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal---> WIerze!! Tez tak chce!! ALe jeszcze nie umarlam, wiec wszystko przede mna ;) Tygrysku, kochany... tego mi jeszcze trzeba dzis bylo!! :D Ale jak to jechales samochodem? O_O Przeciez piles!? 😠 [rozglada sie za walkiem...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×