Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Tańcząca szukaj między puszkami:D kupiłem takie jak lubisz:D Orlico zostaw ten wałek :P sklep niedaleko więc to żadne ryzyko:D jeszcze piszę dobrze,więc pijany nie jestem:D jak jestem,to się jąkam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal jeszcze wszystko przed tobą :D spróbuj :D jest fajnie:D ale gorzej jest rano :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem,że masz mocną głowę :D zazdroszczę ci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Walek to nie do ciasta... Juz Ty powinnas wiedziec do czego walki som :P Tygrysku skoro niedaleko to po jakiego grzyba samochodem? O_O Smerfy nie spia... Mandata wlapia i o pierscionku z brylancikiem to bede mogla sobie pomarzyc... :O Robal---> JA tez nigdy nie bylam :D A co lepsze - nigdy jeszcze nie mialam kaca ;) I skonczyli tanczyc... Mysle, ze Mroczek wygra... Fajnie zatanczyl Majkela :) A szkoda, bo wolalabym, zeby Ola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku 👄 Wpadnij, wpadnij!! Bedzie czekala... zaparzona, parujaca, z mleczkiem :) I jakas delicja sie moze jeszcze znajdzie ;) 🖐️ ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam, że tak będzie, przeczuwałam ! Boże - dlaczego nie mam takiego przeczucia w innych sprawach ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czulam w kociach, ze tak bedzie... A OLa bardziej zasluzyla na wygrana, heh... I nawet placka zadnego nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasłużyła bardziej - zgadzam się ! Ale stało się i nie ma płakać nad rozlanym mlekiem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca jak to w jakich?? W tych pneumatycznych :P flow... ja nie rozlalam to i plakac tez nie bede :P \"...rozlalo sie, nieszkodzi, zanim stechnie to dlugo jeszcze...\" Dobra... dobranoc mowie. Ja jutro na 7 do pracy jade :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko --> dobranoc ! A jutro rano kawkę zrób bo ja mam urlop cały tydzień !!! :D I nie budzić żadnymi okrzykami z W !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> jak masz urlop to chyba tym bardziej mozesz zajac sie poranna kawa, co? :P To ide do lozia... Tak zachecajaco wyglada, ze och!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko --> w związku z urlopem to ta kawka byłaby południowa a nie ranna !!! :D [ flowka ma zamiar przez cały tydzień spać tak długo aż jej oczy nie wygniją ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walca - oj tak !!! Bardzo chętnie !!! Po ostatnich przeżyciach mam ochotę na duże szaleństwo !!! :D Taki mały walec to preludium ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już dość tych kłamstw Mam już dość tych kłamstw Mam już dość tych okrutnych kłamstw Czasem każdy dzień przynosi lęk Dzięki tobie wszystko traci sens Nawet nie znasz mnie a oceniać chcesz jak to jest Nie rozumiesz, że to sprawia ból , a to przecież tylko kilka słów Nie obchodzi cie to, że ranisz mnie jak to jest Pozwól mi być tym kim chce Mam dość, nie mów mi nic, pozwól żyć, pozwól mi być, nie chce już słuchać tych kłamstw niee Mam już dość, nie mów mi nic, pozwól żyć, pozwól mi być, nadszedł czas by mówić nie niee Niszczyć łatwo, trudniej wszystko znieść gorzkie chwile dają jednak sens dzięki tobie już wiem, nie pokona mnie twoje zło Teraz kiedy siłę w sobie mam teraz kiedy los mój tworzę ja już wyrzucam gniew i oddalam lęk wierzę, że nadszedł czas by mówić niee Mam dość, nie mów mi nic, pozwól żyć, pozwól mi być, nie chce już słuchać tych kłamstw niee Mam już dość, nie mów mi nic, pozwól żyć, pozwól mi być, nadszedł czas by mówić nie niee Czasem każdy dzień przynosi lęk nie obchodzi cię, że ranisz mnie pozwól mi być tym kim chce Mam dość, nie mów mi nic, pozwól żyć, pozwól mi być, nadszedł czas by mówić nie niee Mam już dość tych kłamstw Mam już dość tych okrutnych kłamstw. To mój nowy hicior Flowka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×