Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

[chusteczki się skończyły a katara jest... główna winowajczyni sobie idzie na zakupy, Flowka po co się tak mocno do mnie w nocy przutulałaś?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dla Ciebie to wciaz tylko fuj i fuj... A co jest fuj w cialku orlicy...? :P Gratis dla pierwszego lepszego mowisz...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dniu dzisiejszym nie ma fuj w ciałku Orlicy :P, ale miejmy nadzięję, że w końcu jakiś niepierwszy :D, nielepszy fuj się znajdzie i Orlica spełni swą powinność :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> O_O Nic a nic nie rozumiem... To w koncu wg Ciebie jestem fuj, czy nie? Jak dla mnie to np oliwki sa fuj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca - co ty chora jesteś ? Katarek cię męczy ? To nic w porównaniu z moim kaszlem ! Że co ? Że niby ja zarażam ? Chyba wirtualnie ! :D Polewka się gotuje, zaraz synuś idzie sobie precz i komp tylko dla mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[TWA zwlekła się z wyrka, bo nie ma jeszcze laptopa bo Ptaszysko nie pozwala kupić :P i po długim smarkaniu, chce prosić Flowkę, aby wytłumaczyła Ptaszkowi swoją myśl z godziny 12.30 :D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak światłowodem Ptaszysko to tutaj powinno być jedno wilekie ognisko chorobowe ! :D To ja zaczęłam i rozsiałam wirusy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pozwala kupic, bo dba o kiese Tanczacej, zeby ta miala na kapuste i ryz na golabki dla Ptaszyska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fuj :O No wiesz, lazienke masz szmaragdowa, a tak sadzic bobki komus na trawce :O Co se bedziesz w dziurki wsadzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam Ptaszysku wytrłumaczyć istotę twojej myśli z 12.30 Tańcząca ? To jak grochem o ścianę ! I tak nie zakuma a co najwyżej odpowie fuj ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem... Tanczaca uznala, ze jeszcze nie jestem fuj, ale jak mi pare zmerszczek wiecej i siwych wlosow przybedzie to bede... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka w Tobie cała moja nadzieja błagam... bo ja widzę potrójnie co Ptaszysko mi odpowiada i mi ręce już opadły pod biurko!:P KO--> RHIN BAC :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak potrojnie?? O_O Raz napisalam tylko... Zreszta tamto to rozumiem ale teraz: RHIN BAC to padlam :D siara! i wszystko jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca --> a ty myślisz, że mnie nie opadają ? :D Nawet mojej cierpliwości zabraknie żeby to od a do z wytłumaczyć ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja juz nie chce tlumaczenia tamtego. Juz zrozumialam przeciez!!! Ja teraz prosze powyzszy skrot!! Chyba, ze cos nieprzyzwoitego to jest to na gg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz robię kawkę jak tylko mój mąż wróci z pracy. Do kawki mam pyszne ciasta bo mam dziś 42 urodziny :) Pozdrawiam pijących kawkę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopełnieniem zeszłorocznych materiałów jest poniższe zestawienie większości sensacyjnie brzmiącego tematu .Poszukiwania trwają od bardzo dawna, do tej pory jednoznacznie nie udało się potwierdzić jego istnienia, choć kilka raz y TWA trudziła się niezmiernie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnia---> To przyjmij najlepsze zyczenia!!! :D Ja na ciacho to zawsze sie pisze!!! Nawet sie poswiece i ta kawke wypije :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×