Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

JESTEM...postanowilam wrócić do Was Torebeczki i pozatruwać Wam trochę życie:P A Ptaszysnka jest nasza kochana!! [TWA postawia, że przy najbliższym kiełbaskowaniu pomizia KO po ślicznych włosach]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba Parkinsona niewiele rozni sie do Alzheimera. Co to za roznica czy zapomnisz gdzie zostawiles piwo czy je wylejesz. nie obrazam chorych ale powiedzonko niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odliczanie rozpoczęte ! I to jest na twojej głowie TWA ! - żeby potem nie było ! I nie wyzywaj mnie od toreb ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mamy taki wybór to tak będzie ! Ale się będzie działo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Dzisiaj będzie dobry dzień ... Nie ma to jak oddać się w ręce profesjonalisty ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Mam dzis wielce niedogodne warunki do kawkowania :P Chyba pojde sie poopalac. Znam taka jedna fajna lawke niedaleko, wczoraj ja obcykalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczki mi powlazily... Wszedzie... Pewnie wygladalam dosc nieprzyzwoicie jak sie tak drapalam po wszystkim :P Portier przystojny i mlody? O_O Szok!!! Jeszcze nie widzialam mlodego i przystojnego portiera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaluje!!! Pare rzeczy widzialam, smakowalam i zaluje :O Lepiej jest nie widziec, nie smakowac i nie zalowac niz na odwrot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiego wilka...? Jakiego batonika? O_O Mi sie zaraz po przebudzeniu w ogole nie chce jesc :P To Ty sie przykryj, co taka rozchelstana lezysz? Nic dziwnego, ze zimno :P Pewnie jeszcze otwory scienne na maksa rozwarte... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tez moj odwieczny, wrecz hamletowski, dylemat... :O Ale co to ma wspolnego z salonem pieknosci... O_O to nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nieba to ewentualnie na balkon , a potem sie wturla przez to co rozwarte na futerko :D Ale bedzie juz bidak tak poobijany, ze do niczego sie nie bedzie nadawal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje wyrazenia bliskoznacznego do \"proba z populacji\"... zesz w morde jeza... paluje sie od rana :O Tanczaca, taka madra jestes... zapodaj tu jakiegos pomysla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×