Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Moje piękne ciasto drożdzowe rośnie samo...dodatki do niego to: rodzynki, śliwki kaliforniskie, orzechy, ananasy, owoce różne z puszki i na wierzch truskawki i kruszonka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjnie mówię : DZIEŃ DOBRY !!! Za parę minut przepyszno-smaczne ciasto wyciągam z piekarnika...cały dom pachnie :D pewnie do Was też doleciały zapachy i już do rana będziecie śnić, że je jecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Piję sobie kaweczkę i tak myślę TWA, że zjadłabym do tego kawałek tego ciasta ... Pomarzyć można ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!! Mowicie, ze wczoraj moj cien sie gdzies urwal i szlajal sie po wielkim siwecie...?? nawet nie zauwazylam :P Tanczaca, dalabys lepiej kawalek, a nie tak marudzila ;) Zawsze moze byc gorzej - moglabym miec np zablokowana komorke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jakas zwrotka w srodek i jedziesz do Sopotu :D Ale zdecydowanie slowa \"bedzie dobrze\" dodadza atrakcyjnosci piosnce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roballo---> Prawda??? Od razu wpada w ucho :D Tylko jakies takie za bardzo pesymistyczne... Jeszcze jakies \"lalala\" \"oh yeah\", \"baby\" by sie przydalo :D Tanczaca---> A to zla kobieta jest z tej flow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda Ptaszysko --> dla TWA ja jestem dobra kobieta ! Tylko dla frajerów jestem zła ! :D Orżnęłam ją w chinczyka - przyznaję. Ale się odegrała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ladnie to tak orznac kolezanke, co? :P flow---> Dalabys Jej wygrac, zeby sie cieszyla jaka to zdolna, bystra i inteligentna jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczko-torbeczki pojadłam śniadanka, ciasta też... bo wyszły wie inne blachy :D Flowka połowę zamroziłam... Ptaszysko połowe zamroziłam... o yeah....o yeah...o yeah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOZNAŁAM przeżyć wyjątkowych bo mierzyłam obrąche z czarnego srebra z 10 brylancikami za 8 złoty i co się okazało, że mam za gruby palec o 1 milimetr...gdzie ten młotek? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co to bedzie ale juz mi sie na sama mysl nie komponuje :P To zaczynasz sie odchudzac od palucha? :) A nie masz mniejszego palucha? A poza tym zawsze mozesz sobie zawiesic na sznurku na szyi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko mam duże ;) oprócz jednej rzeczy, ktorą mam cudownie cudowną ;) Ani myślę nie jeść...to ostatnia przyjemność jaką mam przed zakończeniem życia :P...jakiejś części ciała należy bezwględnie dogodzić...inaczej postradam zmysły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to zawsze powtarzam, a Ty wciaz bredzisz o odchudzaniu. W koncu gadasz jak czlowiek :D Co masz malutkiego, cudownego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzac z koncepcji dochodzimy do konkluzji, że nasze reperkusje sa antyreferente i interreferentne, a zatem determinizm polatywny w aspekcie środkow retrospektywnych nie incydybuje się w katergorii absolutu :P O coś pytałaś Ptaszysko ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga seria LOSTA obejrzana i ... nic się nie wyjaśniło ! Do kiedy mamy czekać na 3 serię ? Do lutego ? Nie przeżyję ! Ale od wtorku TVP powtarza 1 serię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×