Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Nie lubie zup z miesem :P Ale zurku jeszcze nie jadlam ;) Dyplomacja jest jak powiesz komus zeby szedl do diabla, a On sie cieszy na podroz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Co Ty! Przynajmniej lodowka mniej pradu ciagnie jak nie ma co chlodzic :P To taka hardkorowa forma oszczednosci :P W akcie desperacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzurek nie musi być z mięsem, zresztą bardzo żadko jest, najczęściej białą kiełbasą...a muj będzie z marchewką i młodymi ziemniaczkami!!! :D Idziemy z Flowką do sklepa!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z zyczeniem: masz ladna stopke. Przecie wlasnie najczesciej zurek jest z kielbasa!!! A z marchewa i ziemniakami to nie zurek :P (ale mi to sie akurat komponuje ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie pytam grzecznie... czemu nie moge wejsc na ostatnia strone i zobaczyc co tam madrego naplodziliscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO wreszcie... O 20:05 zapytalam co dawali w sklepie... I nie wiem co to ma wspolnego z tym linkiem... A Ty cos sie tak potrojnie skopiowala? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez nie napisalas, ze pierwsze ;) A co ma ono wspolnego z tym Twoim linkiem to i tak dalej nie wiem :P To TY pewnie zepsulas ostatnia strone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nie kasuja tylko wkleja sie z dodatkiem w linku \" Pytam się Ciemnoto znaczy ciemne Ptaszysko co to znaczy? Nic nie zepsulam a zreszta nawet gdyby to do czego jest cafe? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×