Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

No nie Ty potrafisz najspokojniejszego człowieka wyprowadzić z równowagi!! Zakwestionowałaś to co napisałam szpiegowi to siem pytam czy rożni się nasz link od jego? co to jest dodatek w linku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz sie dopiero pytasz ;) Wczesniej sie jakos niespecjalnie klarownie umialas wyrazic. To ja sensownie odpowiem na zadane w koncu sensownie pytanie: dodatek w linku jest wtedy jak sie zle lin wklei (bez entera, czy spacji). Sproboj teraz kliknac: http://f.kafeteria.pl/nowy.php?id_p=3132787 a teraz: http://f.kafeteria.pl/nowy.php?id_p=3132787

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sa ;) ale w sumie to nie zaluj, ze nie mozesz tam zajrzec ;) Moja wina, ze ja wszystko tak idealnie robie i nie umiem spartaczyc? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie zegnam drogie panie... Jak to mowia karaluchy pod poduchy!! Milego i owocnego macania zycze!!! Moze mi sie cos pieknego przysni, heh... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że jeszcze etat asystentki mi doszdł --> TWA --> gazeta z lekami w środę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> NIe wyplacisz sie :P NO ja sie pozegnalam... i co?? Na kolysanke jakas czekam, czy cus...?? Bo frajera do miziania to nie mam, heh... Sama sie sfrajerowalam i jeden chetny czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede zyla i nie powiem :P JAk to na czym polega dodatek? W tym drugim linku na probe wklejonym to wlasnie jest dodatek (ale mimo to sie otwiera, przynajmniej u mnie :P ) Zabilam Wam cwieka? Nie bedziecie mogly spac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYŁ SOBIE KRÓL Był sobie król , był sobie paź i była też krółewna Żyli wśród mórz, nie znali burz, rzecz najzupełniej pewna. Żyli wśród mórz, nie znali burz, rzecz najzupełniej pewna. Kochał się król, kochał się paź, kochali się w królewnie. I ona też kochała ich, kochali się wzajemnie. I ona też kochała ich, kochali się wzajemnie. Lecz srogi los, okrutna śmierć w udziale im przypadła, Króla zjadł pies, pazia zjadł kot, królewnę myszka zjadła. Króla zjadł pies, pazia zjadł kot, królewnę myszka zjadła. Lecz żeby ci nie było żal dziecino ukochana, Z cukru był król, z piernika paź, królewna z marcepana, Z cukru był król, z piernika paź, królewna z marcepana KOŁYSANKA PORZĄDNA DLA PTASZYSKA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam zasnę bez problemu. Nie muszę wiedzieć nic o jakimś dodatku czy czymś podobnym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×