Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Śmiejcie się torby ! Szwecja na mnie czeka ! :D Foki, fiordy a potem ... palmy w ciepłym kraju ! :D Potrzebuję tylko monitoringu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądrale !!!! :D A jak mnie niedźwiedzie zjedzą ? Bo Szweda to wcale się nie boję - jakby co to dam se radę !:D W końcu mamy tradycję walki ze szwedami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe menki mają prawa ale i moniał ma prawa!!!! Ja chcem do W....francuzy i oficery zobaczyć.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka zje żeberko adama...użyje kolejna gumkę aby seksowne w dalszym ciagu robiły wrażenie i faktycznie na topiczku zapadnie cisza. Ale jak wrócicie wpadniemy ponownie w trans bzdur... Trzymajcie siem Laseczki i wracajcie szypko całe i zdrowe. Ja w imieniu całego KKK pełnie dyżur na kafce!!! Całuski!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze trochę ponawijam...do rana. Potem dopiero w przyszłym tygodniu będę bajdurzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy czy w pociungu francuzy, oficery czy tylko konduktory :D A ja pakowanie odwalam....Zabrać to czy nie zabrać - oto jest pytanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniałka bardzo daleko..daleko jedziesz i na bardzo bardzo długo:P Mogem Ci powiedzieć[Tę ważną informacje TWA usłyszała od Pięknej Flowki] że na paseczki to wcale torby nie trza ;) można je po kieszeniach poupychać...HEH...moja bielizna wymaga większych gabarytów...nie to jak flanelowe barchany :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie paseczki??? Listopad kurcze jest!!! Ja musze ciepłe gacie zabrać :D Zabrać te portki? A do nich trza mieć koniecznie ten sweterek....A jak tamte portki to te dwa sweterki potrza mi....Cholerka..... Tylko Flowka umie w seksownych pociągiem jeżdzić :D Ja w dziurki wpadam :O RATUNKU!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka w seksownych umie jeszcze parę rzeczy :P Zawsze kiedy wysiada z ciopągu jest taka piękna i świeża jakby na bal szła ...nigdy pewnie siem nie dowiem jak ona to robi, że w klapeczkach, które trzyma jeden palec:classic_cool: biega z peronu na peron :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się chyba nie dowiem 😭 Też bym chciała w klapeczkach, na jeden palec z peronu na peron biegać... Na razie mam buciki, nie seksowne ale wygodne i w dziurkę nie wpadnę :P Ale portki spakowane i sweterki też... :D Tylko jeszcze....którą mam kurteczkę zabrać??? TWA zabrać tą skórzaną czy niebieściutką? :P Hmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie prognozy dla miasta W przewidujom? Sprawdź !:D Dzisiaj było gorąco!!! Ale jutro i pojutrze i popojutrze i popopojutrze i popopopojutrze może padać śnieg! tak muwiom!;) Moich zielonych didasków szmatkowo-zamszowych nic nie zastapi ------Flowka kazała dzisiaj skarpetki załozyć a ja muwiem - po co? przecież gorąco jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje fruttowe zielone:P ale Flowka miała z siateczki :P co to znaczy prawdziwom kobitom być!:D Tera siedze w przydużej rozciongniętej pidżamie ...włos rozwiany mokry i czuje siem moja dusza bardzo szczęśliwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 listopada 1 listopada nikt się nie ogląda nikt nie patrzy przez ramię na ślady swoich kroków 1 listopada nikt nie spogląda na niebo i nie zamyka oczu chwytając powietrze ustami 1 listopada nie troszcz się o wiązankę najlepiej ułożoną z przyciągających kwiatów 1 listopada nie wdawaj się w masę obowiązkową rodzinę z okazji od święta 1 listopada pójdź i poproś Boga o szczęśliwą mogiłę jak paschę niebiańską 1 listopada zatrzymaj się na chwilę i pomyśl po co żyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×