Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

fajnie sie macie ;) moze razem sie spotkamy w jakims niedoleglym terminie ?? bardzo serdecznie zapraszam ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Dzis to ostatnie witanko z G ... jutro już z Wrocka ! Melduje, że jestem prawie spakowana, reszta po powrocie z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wstane na BUK...uciekam od codziennoscin na kilka dni;) Milego Wekendowania🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak Moniałka ...jutro będzie bo jutro PDS...wiesz Flowka siedzi na krzesełku w kawiarence pod parasolem... macha długą nóżką i wabi wrockowych frajerów;) Moniałku jak myślisz? pasujom mi strusie pióra? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\ \/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\ \/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\ \/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\ To jest TWA w piórach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na naukę nigdy nie jest za późno....Czasami pomoże cienki i długi. Chciałabym puku puku zobaczyć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A...i przekonać się, jak to jest, że mimo, że cienkie i długie to w dziurkę nie wpadnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe ja chce wiedzieć jak długi i cienki w dziurkę nie wpada...tylko nadal puku puku robi?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×