Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Nie wiem czy wiecie, że tylko Moniałka ma małe menki...nikt wiecej... Moniałek jak to dobrze, że Ty nie musisz rozstawać siem z nami, bo w tym głupim wieku jakim tera jesteśmy może nam odbić...co budzi Twoje największe zaniepokojenie? myśle, że Pedant...Moniałek Tobie też nie wolno nic... po co chodzisz na boisko? grasz w nogę pewnie sama sobie kupisz czekoladę...ale jak frajer przyjdzie z cukierkami to do kosza wywalisz? nie szkoda? a na co masz uczulenie na kusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow tosz to szok :classic_cool: prawie jak moj podbierak na ryby tylko ja mam zielony :P widzialas nieprawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle nas tu prezeska strofuje o opisy ! Ratunku ludzie ! Opisy ważna rzecz ale nie najważniejsza w życiu ! Som np. tak przyziemne sprawy jak potrzeba oddania moczu a akurat kibel zatkany ! I co wtedy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś ta potrzeba przychodzi nie wtedy kiedy może ... :D I ty masz potrzeby nie wtedy kiedy możesz ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żeby tamto było to najpierw to musi być...Siły nie ma! Idę się przytulać :D DOBRANOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak fajury podrożeją to Flowka przestanie śmić ! Bo palenie jest przyczyną, nie TWA ? :D DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1917 - Krążownik Aurora oddał strzał, co było sygnałem do rozpoczęcia rewolucji październikowej w Rosji... było to o godzinie 21.40...kawał historii...89 lat temu Wracając do współczesności obejrzałam grzeszną miłość w wykonaniu AJ+AB = jej namiętne usta i jego jędrne pośladki...zamykam oczy .......odpływam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twa Ty ten wystrzał pamietasz z dziecinstwa:P Pozdrawiam I Zycze Miłego Dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzucilam kawe:O wlazlam na diete:O i tak humor mam do dupy to moge nie jesc:P i nie pic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. U mnie nic nie strzela, a tamtego z Aurory nie pamiętam ! Taka stara nie jestem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisałam siem do Xionc-a i do Quentina na napisy, jeszcze chwila a trza będzie kartki mieć:P Pamiętacie te małe papierki ? kiedyś w obuwniczym kupiłam firankę...a za fajki miałam dużom kartkę (4kg mięcha!) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wmowilam ciotce ze sol jest na kartki.... i jako malolata mialam wiecej miecha na kartce niz ojciec... bo sie rozwijalam:P hehehe, teraz bym handlowala tymi kartkami bo miecha nie jem, albo kupowala tony czekolady... nawet nie pamietam czy mieso mozna bylo wymienic na czekolade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELLDISKA - imię pochodzenia hiszpańskiego i znaczy tyle co Elżbieta. Osoba je nosząca, jest zdolna do wielu nadzwyczajnych czynów. Chętnie zdobywa wiedzę i zajmuje się badaniami naukowymi. Jest bardzo dokładna, uczy skrupulatności innych, ceni punktualność. Posiada duże zdolności lingwistyczne, toteż wiele podróżuje. Ciepło rodzinne jest lekarstwem jej znerwicowanej osobowości. Posiada dar trwania przy swoich przekonaniach. Temperament żywy. Ceni gustowne ubiory i smaczne potrawy. W miłości stała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIAŁKA - pochodzi z łacińskiego. Każda Moniałka jest osobą spokojną, miłującą ład i porządek, lubiącą życie towarzyskie, ceniącą wysoce sielankę rodzinną. Na dobre układy i bezkonfliktowe życie, wpływa jej łagodny charakter o wielu cechach dyplomaty praktycznego. Ceni dobre stosunki w rodzinie i środowisku, dba o przyjaźń, ale zaniedbuje siebie. Swoje sprawy osobiste schodzą zawsze na dalszy plan. Bywa też rozrzutna, dlatego nieraz w życiu ma kłopoty gospodarcze. Jest także duszą typowo artystyczną, wrażliwą na piękno, dobrą muzykę, posiada doskonałe poczucie humoru. TWA - imię pochodzenia łacińskiego, jego pierwotne znaczenie łączy się z łacińskim słowem Twatus, co oznacza - nowo narodzony (w wierze). Imię to pojawia się w Polsce w XVII wieku pod wpływem francuskim. Kobieta o tym imieniu kroczy przez życie z podniesioną głową i dumną miną. Lubi ciężkie zajęcia, chętnie prowadzi dom, kocha rodzinę. Często przejmuje na siebie dużą odpowiedzialność za powierzone do wykonania zadania, z czego wywiązuje się wzorowo. Jest towarzyska, ceni ubiór swych przodków, często podejmuje w domu gości, - sama lubi także składać wizyty. FLOWKA - słowiańskie imię żeńskie, do polszczyzny przejęte z języka czeskiego, pierwotnie znaczyło obdarowana lub błogosławiona przez Boga. Dawniej uważano je też za czeski odpowiednik takich imion chrześcijańskich jak: Benedykta, Beatrycza, Beata czy Teodora.W polskich źródłach średniowiecznych występuje od XIII w. jako Flożana oraz Flożechna i nie można wykluczyć, że są to zdrobnienia od dwuczłonowych imion żeńskich typu Bogumiła, Bogusława. Występuje też niekiedy jako Flowenna. Imię wyrażające uczucia rodziców oczekujących przyjścia dziecka na świat. Kobieta o tym imieniu jest zależna od innych, lubi być rozpieszczana i prowadzona przez życie. Jednak kiedy znajdzie się w trudnej sytuacji, potrafi sama sobie świetnie poradzić. W stosunku do mężczyzn jest wybredna. Kocha dzieci ale nie lubi zajmować się domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×