Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ja oddałam /bo nie jest taka jak myślisz/ :P Znowu byłam molestowana i nastapilo zerwanie NA ZAWSZE ;) Zaliczyłam 65 kryminalnych...teraz czas przenieść siem do Hameryki...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa\'id ibn Sultan Majid ibn Sa\'id Barghash ibn Sa\'id Khalifa ibn Sa\'id Ali ibn Sa\'id Hamid ibn Thuwayni Khalid ibn Barghash Hamud ibn Muhammad Ali ibn Hamud Khalifa ibn Kharub Abd Allah ibn Khalifah Jamshid ibn Abd Allah To som sułtany...13 stycznia 1964 - W wyniku rewolucji został obalony ostatni sułtan Zanzibaru. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13-tego witam !! Dziś dzień bajkowo-rozgrzeszający...robiem długiego buraczkowego na gorąco a potem zostanem wpuszczona w kanał :P Natomiast Flowka Piękna wieczorem stanie siem virgin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszłam na mokrego przestwór oceanu noga nurza siem w zieloność i jak łódka brodzi śród fali łąk szumiących, śród kałuż powodzi nie burząc wieczora planu... Stojem ...jak cicho, słyszem tupot łap... biegnom już blisko mnie...chlap W takiej ciszy! - tak ucho natężam ciekawie, Co tam słychać w pięknej Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kręci mi siem w głowie...dopadł mnie dobry humor... a to dlatego, że wracam do natury i postanowiłam powiesić na windowsie plecionkę...z paseczkuf[ nie mylić z flowkowatymi ] kupiem jom, gdy fala entuzjazmu trafi do mnie i kiedy KK będzie bardziej pełna... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zatrzymalam na 3 sezonie dwudziestu czterech:( impreze rozwiało, wróciłam do domu z połowy drogi:) już dawno nie było mi tak \'bezrobotnie\";) ponowna próba za tydzień:) w związku z tym znów na \"pocieszenie\" był dyrberg:P boss mnie za to nienawidzi;) dam się zmolestować w nowym tombaku i mu przejdzie;) idę się dać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak...[TWA marzy] nie miałabym nic przeciwko, aby powiesić sobie na swojej ślicznej łabędziej szyjce naszyjnik firmy Dyrberg o przepięknej nazwie Charmant, ale niestety[co za pecha życiowego ma TWA] ten, który ma ochotę mnie molestować, wpada na pomysł, by za każdym razem kupić tylko puszkem piwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walizkowa momba atomowa, wypasione cuda techniki, CTU pracujące non stop a w tym wszystkim Jack...jak zwykle samotny w swoich poczynaniach...i to wszystko dzieje siem zaledwie przez 24 godziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! Dzisiaj nie mam ochoty na kawkę....mam ochotę na cyjanek :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocom, gdy nikt nie widzi ubrana w czarnom pelerynem śpieszem wydobywać krwawy diament...by później użyć jego czarodziejskiej mocy i przenieść siem do XVIII- wiecznego Paryża, by kupić Pachnidło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...! W zwiazku z tym,ze przez cały nadchodzący tydzien bede miała pod opieką małego człowieka znajomych od jutra moge wypic z Wami kawke. Pozdrawiam serdecznie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×