Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Wiecie co dzisiaj jadłam do kafki...hehe nigdy nie zgadniecie ciasto drożdżowe z majtkami...marzy mi siem one more time :D Flowka machaj nuszkom w P, może jakiś frajer siem przy sobocie napatoczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka skarbie Ty mój, pomysl, rusz tom swojom główkom pieknom...jakie majtki pasujom do ciasta? nadmieniam, że nie każdy wpadnie na pomysł, żeby z majtkami cuś piec!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam dla formalności, że mamy dwa dni świąt : Babci i Dziadka! z tej okazji wiersz: Żył sobie dziad i baba, bardzo cwani oboje Dobrze zahartowani przez polityczne boje Mieli chatę nad morzem, mieli jacht pełnomorski Nie groziła im bieda, ni materialne troski. Żyli sobie dostatnio, wygodnie i leniwie Bo zadbali o siebie, czemu sam się nie dziwię Wtem nadchodzą wybory, start do walki o władzę By zasiąść w parlamencie marzą oboje razem Przegramy w jednym bloku, razem iść niepodobna Niech o fotel poselski walczy każde z osobna. Dziad powiada do baby: Ja nie widzę problemu Jestem działacz lewicy, ty wstąp do Zetchaenu. Załóż chustkę na głowę, siadaj bliżej ołtarza. Zetchaen - mówi baba - kiepsko stoi w sondażach. Dziad babie proponuje przeróżne możliwości, Może by tak „\"platforma\", może „\"Unia wolności\"? Baba wciąż kręci głową, trudno się zdecydować W końcu wpadła na pomysł, by dziad się przefarbował. Dalej deliberować, gdzie ma wejść on, gdzie ona, Czy „\"Liga Polskich Rodzin\" czy tez „\"Samoobrona\"? Tak prawy do lewego jak zaczęli się kłócić, Bez stołu okrągłego władzę chcieli porzucić. Gdy się kłócą oboje nagle do drzwi ktoś puka I chce wejść na pokoje, pewnie sensacji szuka. Jednak to nie dziennikarz ciekawski, żądny sensacji, To tylko jakiś urzędnik od powszechnej lustracji. Dziad za głowę się chwyta, baba też traci głowę A co będzie jak sprawdzą zeznanie majątkowe?! Wyprosić go na starcie? To argument za słaby Bo stracimy poparcie - powiedział dziad do baby. Baba zabawia rozmową, dziad dokumentów szuka, Lecz ważą każde słowo, nie poszła w las nauka. Przynoszą dokumenty, tłumaczą jak należy Urzędnik ich wysłuchał, we wszystko im uwierzył. Gdy wyszedł dziad podsumował: przecież to oczywiste Będą na nas głosować! Znów mamy konto czyste! Babie minęła frustracja, wspomina gdy dziad był młody Oto jak czasem lustracja wiedzie do narodowej zgody. Niech żyje dziad i baba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki 🌻 Mi lego Wam Zycze Dzionka....heh bez tego netu to kicha straszna ;) ale pamietajcie ze pamietam :P Do sklikania no i zobaczyska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam czasu, żeby tu pisać ;) muszem oblecieć miejsce łączone powitań i pożegnań... potem iść, żeby sprawdzić prawidłowość egzystencji miejskiej... jeszcze potem...po lewo i po prawo od zegara słonecznego zobaczyć Statuje i podreptać po bruku! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszędzie gdzie nie byłam kopiom...cholera... Flowka wydawalby siem, że to wszystko takie proste..nie? MB i te sprawy...;) Molestowacz Przystojny będzie w końcu widoczny Flowka ...zobaczysz jak wygląda nasz super gust na jego kawałku podłogi : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowek i jak wrażenia po gali? pokazu specjalnego ciuchuf to nie było oprócz Sza...Trzeba siem ustosunkować do przyznanych nagrut...ogólnie siem zgadzam..oprócz jednej...ten facet mnie irytuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×