Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Święto starosłowiańskie - święto młodej brzozy, młodej zieleni i przyrodotwórczych sił ziemi - piękny dzień ten 4 A w Tonga - dzień Emancypacji...rzondzi tam krul...Jerzy Tupou V, Siaosi Tāufa\'āhau Manumataongo Tuku\'aho Tupou V... A ha i Drukary i Chemiki tysz świentujom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! Flowka na kafkem znajdziesz czas? ;) 👄 dla _KL_(usta] No i ściskam rodzinem Robalowom, że żródeł zbliżonych do Apartamentu, wiadomo, że jusz lada moment kolejny kabelek zacznie działać, a bendzie to NASZA SIECIUNIA, bez której nie można normalnie żyć :D ;)[ głośny śmiech TWA]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dania – Święto Konstytucji Gwinea Równikowa – Dzień Prezydenta Iran – Rocznica Powstania Przeciw Szachowi Seszele – Święto Wyzwolenia O N Z – Światowy Dzień Środowiska 5 miesionca krutkih nocy w 1866 roku – Jak wskazują obliczenia, w tym dniu Pluton osiągnął aphelium swojej orbity; następne takie zdarzenie będzie miało miejsce w sierpniu 2113 roku, mam nadziejem, że w spokoju dożyjemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziś mój poranek zaczoł siem od podziwiana kropelek rosy na konieczynkach, które som tak wysokie, że siengajom do 2p ;) W dalszej kolejności Róg obfitości poinformowal mnie, że od czwartku świentujom, wobec tego przyjdzie mi jeść azot, który posiada dekolt.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co? wypasione extra cudo techniki :D i zamówiłam mebla, bo biuro moje siem rozrasta...;) KK zawału nie dostała...zniosła spox, jak jom dwa razy przeleciano ;)...znaczy jeszcze chentna do używania ...:D na piasek starczy Flowka ;) nawet na dwa piaski i jakiegoś zielonego redsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZERWIEC 1 czerwca - Święto Ośrodka Szkolenia Nurków i Płetwonurków Wojska Polskiego 3 czerwca - Święto 36 Brygady Zmechanizowanej 6 czerwca - Święto Wojsk Chemicznych 6 czerwca - Święto 3 Włocławskiego Pułku Drogowo-Mostowego im. gen. Karola Sierakowskiego 12 czerwca - Święto 2 Pułku Artylerii Legionów im. Króla Władysława IV 12 czerwca - Święto 5 Pułku Dowodzenia im. gen. dyw. Stanisława Hallera 13 czerwca - Święto Żandarmerii Wojskowej 17 czerwca - Święto 2 Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego im. mjr. Henryka Dobrzańskiego \"Hubala\" 18 czerwca - Święto 25 Brygady Kawalerii Powietrznej im. Księcia Józefa Poniatowskiego 23 czerwca - Święto 6 Samodzielnego Oddziału Topograficznego 27 czerwca - Święto 16 Pomorsko-Warmińskiej Brygady Zmechanizowanej im. Hetmana Stanisława Koniecpolskiego 30 czerwca - Święto 10 Opolskiej Brygady Logistycznej 30 czerwca - Święto 14 Brygady Obrony Terytorialnej Ziemi Przemyskiej im. Hetmana Jerzego Sebastiana Lubomirskiego to tylko jedna dwanasta świentowania naszej armi :D Pijafka Flowka 1.06 miała podwójne świento :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×