Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Mnie gniecie jak chce mi siem, wtedy tesz jest dobrze... Przystojny? hahaha on dostał ode mnie wilczy bilet ;) Mój pobyt w Crane, Poole & Schmidt dobiega końca...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 lat temu i jeden dzien zostalam ja uciemiezona;) podbita , uzalezniona itd nie narzekam, tak sobie tylko inaczej to nazwalam mialam jeszcze nazwe rocznica ustanowienia wspolnoty majątkowej dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku !! Mówiom, żeby mieć mleko nie trza kupywać krowy...:) Ale czasami to mleko, jest takie wstrentne, że o wypiciu go zupełnie nie ma mowy ... Flowka goronco Ci? chyba tak... Napij siem schołodzengeo MB ;) Od tygodni trombiem, że potrzebujem zlota, jak Midas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEĆ...jeć - ewidentnie potrzebujesz buluf noguf ;) A se kupiłam w ramach zasielnia torebkem zlotom i prezerwatywkena extra-super-momba-cudo techniki...Pan miły w sklepie siem zdziwił bo skórka cnoty została przy nim zdjęta :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuchi Psia mać znów na nockę do pracy 😠 A klimatyzacji jak nie bylo, tak i nie ma. pozdrawiam Was baaaaaaaaaaaaaardzo gorąco ( hihihi, a co, jak gorąco, to gorąco :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim pujdem z Heńkiem chendożyć - Flowka pewnie jusz chendoży - napiszem jeszcze, że B jest sklepem wyjontkowym, spełniajoncym oczekiwania klientuf...można na ten przyjkład, kupić se dwukolorowe wenże i potem je ssać :D jużem sprubowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham nie kochajonc :D A MMSuf wysylać NIE BENDEM ;) wiesz ile numerkowań siem odbyło celem przekonania Przystojnego, że życie nie ma sensu bes zlotej wenrzykowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że ma...w końcu jeszcze nie umieram...dórzo białych kartek...ale tera za goronco;) A wlasnie Flowka a Ty ile zarobisz przez weekend na parkingu? ;) tyle co ja na rogu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×