Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ogromną rolę w unowocześnianiu gospodarki menskiej odgrywa proces restrukturyzacji przemysłu cielesnego, w którym to zaczyna specjalizować siem ROZPALONA a mianowicie działalność gospodarcza osobista, obejmująca czułe wydobycie surowcuf i ich przetworzenie na drodze przyjemności fizycznej oraz analizy chemicznej próbek środowiska naturalnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komarzyce w rui spiom i dobrze !!! Przystojny idzie...niesie pifko(redsik) i batonika...ciekawam czy zażonda zapłaty za wartość rynkowom towaru w pieniondzach czy jakieś inne mechanizmy chuciowe o tym zadecydujom? :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzpalona Flowka
Więc jednak samo zdjęcie kamerowate mu nie wystarczyło ? Idzie zobaczyć lajf złotą ? :D Ja jutro uciekam z pracy o 12 i jadem poprzez wiele nieużywanych parkingów do W1 ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W1 to ktore W? moje czy Prezeski? ja jutro jestem w G, ale nie znam numeru;) zreszta jeszcze dzis tam bede, tylko jakos wyjechac nie moge:O na pewno nie jest to G Flowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka nie nabijaj siem :D Muszem zabrać na każdy dzień jednego stroja co w sumie daje tylko 7 przebrań ;) to i taka mało, zakładajonc, że na wczasach chodzi siem na każdy posiłek w innym ciuchu a jeszcze wieczorne wyjścia ;) Ciesz siem, że tylko jedno torbem biorem ;) z nowymi majtkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy goroncy weekend. Ponieważ tradycja spotkań wiatowych musi mieć kontynuacje, wienc Polak jako człowiek niezwykle kreatywny, wynazł nowe miejsce na palenisko jedyne w swoim rodzaju. Pod wiatom i pod wiatowom ławkom ogniska rozpalić nie można a i na smażenie trzeba zezwolenia, poza tym wiata miejsce publiczne i należało by każdego kto siem zbliży czenstować kiełbaskom. Pod drzewem też nie wolno, bo siem może opalić a wtedy strażniki przylecom i pokażom przepisy stwierdzajonce, że w tym miejscu może jedynie rosnonć mech, trafka ewentualnie grzypki, jak dużo pieskuf sika. Aha i jeszcze rence bolom, bo jeden kierujonc siem własnym interesem pije, a reszta trzyma w powietrzu ;) Natomiast stare opuszczone boisko nadaje siem świetnie na ucztem grillowom...można zrobić szwedzkie łafki, talerzykuf, widelczykuf, jajkuf pokrojonych i zapewne obowiazkowo ogóreczki - ciekawe czy jakiś degustator weźnie małosolne? - No i super schłodzone piwko i % i wyłonczone cudo techniki...balanga trwa ;) Ciekawam czy po wszystkim, uczestnicy tej dziwnej imprezy nie bendom wyglondać jak kiełbaski z ogniska? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walczem z huraganem, a Flowka w parnom, dusznom noc wykorzystuje rozrucha na momenty poczotkowe, by po zazembieniu być popychanom przez rdzeń, wtedy momenty som szybsze a i styki głównego obwodu asz siem palom ;) Grillowicz zatruty jadem pifno-kiełbasianym jest jusz w zasiengu TWA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teolog
ja pije już 3 ,bo dziecko od 3 rano nie chce spać,a ja ledwo siedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Wróciłam w jednym kawałku, zmęczona okrutnie wrażeniami całego dnia ! :D W1 widziałam najlepiej z okna samochodu ... poza tym nic ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×