Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Przystojny cały i zdrowy dotarł do...swoich drzwi [chwała Najwyższemu], wienc ja spokojnie mogem wyskoczyć na alaskem i posiedzieć po ciemku ;) Ale tych dobranockuf dzisiaj :D [TWA zdziwiona - co potrafią zdziałać złote oka i szpilkowa zielona ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Perzeska ile ty masz numeruf telefonuf komurkuf??? Wysyłam smyska i nic?? :P Flowka stratna nie ma smyska bo ja nie mam numeruf telefonuf komurkuf Flowki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
doszet jeden a poszlo dwa :P na dwa prezesofskie numery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja mam za Kafkowe Torbeczki Laseczki Kobitki [załamujerence, bo cósz innego zostało] Jedna P trujem o girki z czołgami wsód chińskich znakuf;) a druga wycionga mnie z pod kudłacza po to żeby pokazać szpilkowom lampkowom kturej koloruf nie widać i tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Floweczka ty nie machaj tyle bo ci nuszka odpadnie :P Wygoń tych co łażą za plecami zanim na plecy wejdom ;) Prezeska nie wychodź na mróz bo zamiast do G pojedziesz do S(zpitala) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Wilkuuuu hyyppp... a dlaczeeeoggo... tyyy masz... rooogiii?! - Jak rany wstań już proszę! - Wilkuuu a czemuuu masz taaakie długieeee uszy?!! - No nie mogę z tobą! Człowieku wytrzeźwiej! - Wiiiilkuuu a dlaczego masz taaki czerwonyyy nooosss?!!! - Jezu wstawaj już zachlana stara pijacka mordo w głupiej czerwonej czapce!! Sanie czekają!!! To ja Rudolf!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kroliczek wielkanocny
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co sie gupio pytasz
skoro wiesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×