Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość
teraz to obowionzkowo muszem uszykować sałatkem 11 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAŁATKA PYSZNA...UNIWERSALNA... powinna sałatkowcom smakować...świetnie pasuje do wszelakich wedlin czy miens...:D Fantazyja też sprzedaje frytki...i czisburgery z polewkom czosnkowom ...powodzenia;) Idem do KINGDOMA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Meldujem, że choinki w pracy ubrane ! W ilości sztuk dwie ! Mam tylko ławem Prezeska ... ale podręczny na kółkach też może robić jako podstawa do sałatek ! Peron najważniejszy dla Przystojnego ... tylko niech nie wsiada do pociągu byle jakiego ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wrrr ja jusz nie mam siły sprzedawać wszystkie na raz kupujom lody :D:D:D:D super zajencie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroźnie dzisiej witam!!! Fantazyja a spałaś choć chwilkem? ;) Żeby rozjaśnić ten ponury czas wczoraj z wieczorka przyfrunoł do mnie pienkny wielki zielono-z loty ciulowy motyl i tesz zawiśnie jak tylko znajdzie siem ktoś kto zrobi dziurkem i go przyszpili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D jasne że spałam tylko wy chyba niedospanie czy cuś ;) jusz nawet cyfrowe szyfry macie??:O Moniałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest szyfr tylko informacja, że powoli siem zbliżamy do ZOO i Fantazyja powinna mieć to na uwadze...jak kce mieć ozdobem na pułce;) aha jest jeszcze pytanie czy pułka jest zakurzona czy czysta? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Hejos!!! O! To jakies swieto dla mnie bylo... to o stopach :P Ale nic nie stawiam, bo ostatnio zaszalalam i sobie panstwowy identyfikator sprawilam = wycokalam sie do cna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć KKK :D Z racji że idom świenta to i półeczka czysta :D gotowa na ZOO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Floweczko jusz ja wolem potrójne hamburgery od loduf z polewom i wiurkami i jeszcze z wisienkom :P takie to ja lubiem tylko jeść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szał pał heja...Babeczki !!! Fantazja musisz tera dybać!!! ;) Ptaszysko jesteś strasznie ważna VIP-ka tera....👄[TWA nagina siem przed Boskom]...muwiłam że tak bendzie jak rozetnom gruszki...tera som Dobrze Rozciente :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A co ze mnie uczynilo VIPke? :P Gruszkow nie ma 😭 Skonczyly sie 😭 Ale jablka tez dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ale masz w koncu przyzwoita stopke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
To sie nazywa darmowa wyzerka, farciaro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWA w sukni z wilgotnej mgłyci
Ciekawam Flowka co bendziesz musiała dać za ten proszony i stawiany pyszny obiadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D ale miałam dzisiaj miłom niespodziankem :D sprzedajem hamburgery i lody z wisienkom razem z mojom córkom w kropki a tu cudo siem odzywa i zgadnijcie czyj głosik usłyszałam??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Prezeska wieszanie zwierzątkuf to nie jest oznaka miłości tylko czeguś inszego :P Dzienkujem za wspulne wysiadywanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×