Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

moje kochaniutkie Ach co to był za dzień :D Pewna pani M.(niesamowicie profesjonalna) w pewnym mieście G.(podajom pysznom zupem gżybowom) wyczarowała nowom TWA, ;) tak wyrazistom ;) tak pociongajoncom ;) że wszystkim ludzikom z wrażenia zapierało dech, a bardzo miły pan w Megaciuchlandii sprzedał TWA całe puł ślicznej kurtki za symboliczne dwa pifa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek komu cukierek? Jak zwykle to w życiu... jest jakiś poczonteczek i jakaś koncufka ;) Żeby powitać trzeba pożegnać...taka kolej i nic tego nie zmieni. W każdym razie wracam zadowolona, Przystojny tesz, 4 Łapy ruwniesz. Najpierw powitamy 2008 a potem wiosnem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Okazuje siem, że chociaż G jest osiem razy mniejsze od W to jednak tylko tutaj siem zrobi bajeczne oczka i włoski ! :D Prezeska wyjeżdża zadowolona (mam nadzieję) a jeszcze przed wyjazdem poszła z Przystojnym sie odchamić do M ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogłaskałam Bolka Chrobrego ;) popatrzyłam głemboko w oczy Olkowi Wielkiemu ;) ... powendrowałam przez grzęzy...mijajonc inkrustowane pojemniki z poroża ...natknęłam siem tesz na przęśliki ;) palki ciesielskie...zaczerpnęłam wiedzy czerpakiem, uzbroiłam siem w cierpliwość a Flowka każe jeść rolatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiają dwie blondynki: - Ja jeżdżę na wakacje, żeby schuść - mówi jedna. - Ja jeżdżę na urlop, żeby zrubść - mówi druga. Na to podchodzi trzecia i mówi: - Od tej waszej gadaniny to można ze śmiechu pęc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotyka się w knajpie dwóch górali, a ponieważ jeden z nich niedawno się ożenił, to drugi pyta się go jak mu poszło w noc poślubna. - Ano, Stasiu, normalnie. Jak weszliśmy do sypialni to się rozebrałem, żeby se psiakrew nie pomyślała, że się jej wstydzę. Potem dałem jej w gębę, żeby sobie nie pomyślała, że jej się boję. Na sam koniec sam się zaspokoiłem, żeby se psiakrew nie pomyślała, że jej potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W restauracji zawiany klient przegląda kartę dań. W końcu przywołuje kelnerkę: - Poproszę tego inwalidę. - Jakiego inwalidę? - pyta zdziwiona kelnerka. - No, tu przecież pisze - tatar z jednym jajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocławska kafka w gnieźnieńskim kubku smakuje bosko!!!:D Dobrobyt wrócił z powrotem do lodufki ...zostanie zużyty w sylwkowom noc!!! Zamierzam pół nocy wyrabiać ciasto, zapewne urośnie bardzo durze, bo bendem trzymać je w ciepłym miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako że szampan jest jusz nudny...może zaczniemy pić jakieś cudaki : Składniki dla 1 osoby Tequili, 45 ml soku pomarańczowego, 90 ml Grenadine (syrop z owocu granatu), 15 ml Opis przygotowania - czas przygotowania: do 20 min Tequilę i sok pomarańczowy wlej do szklanki, dodaj 3 kostki lodu, zamieszaj. Na wierzch powoli wlej syrop z granatu. Drink będzie dwukolorowy, bo gęsty syrop opadnie na dno. Nie mieszaj. Ozdób koktajl kawałkiem pomarańczy i czerwoną maraską. Jeśli nie masz grenadiny, podobny efekt kolorystyczny uzyskasz, wlewając gęsty sok malinowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×