Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

było 8 pif ;) mija doba ;) dwie puszki wyrzucono...dwa gatunki ze sobom kopulujom...3 wyniesiono...;) po jednym wypiło dwuh obcyh;) i jeszcze cuś jest otwarte i tak mija noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istnienie pojedncze TWA
Witam o poranku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kim jest kulturalny człowiek? Badania pokazują, że człowiek kulturalny to dla Polaków osoba chodząca do opery i słuchająca muzyki poważnej. Kultura jest wytworem aktywności człowieka i sposobem rozwiązywania problemów egzystencjalnych. Człowiek kulturalny to ten, kto nie pcha się w tłumie, nie niszczy urządzeń publicznych, jest uprzejmy dla podwładnych i osób zależnych od siebie nie zakłóca spokoju otoczenia. Tego rodzaju kulturalne zachowanie to przy tym nie tylko kwestia zewnętrznych dobrych manier, wynika ono z ugruntowanego w wewnętrznym poczuciu moralnym poszanowania reguł społecznego współżycia. dlatego TWA idzie do Przybytku Kultury. Kulturę określano jako sposób przeciwstawienia się barbarzyństwu !!! I barbarzyństwem jest kokietowanie Paliwowego nuszkami w pończoszce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw siem szprycowałam akacjom...tera resztkami jaśmina...lada moment jusz lipa a potem [dajcie niebiosa] porzeczkowa, po której siem krzyczy: jeszcze ...;) co jest możliwe dzienki Inwigilacji przedłórzonej zatwierdzonej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku Jak siem tak obserwuje światowe kobiety [machajonce u P nuszkom];) bo by siem tesz chciało zjeść Polendwiczki... marzenia one nas unoszom i pozwalajom wierzyć, że być może... a rzeczewistość jest taka wieczór...ulica ...na rogu sklep nocny ...wiadomo z alkoholem... i piwem... idzie sobie Pani i Pan... Pani pyta: -tak siem nasłuchałam o wystawnych kolacjach, kiedy pujdziemy na takom za... [tu pada kwota][dwa pifa razy 30 dni] odpowiedź: NIGDY [lekkie wzburzenie, że tyle można jednorazowo wydać na żarcie]...za można mieć kolacje cały miesiąc w domu... No Comments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to śmietankowe nadzienie z aromatyczną wanilią w polewie z ciemnej czekolady, która zawiera 62% prawdziwego kakao - to MAGNUM 44 ...które sobie jest I HAUWA MACZANA W bRUDNEJ wODZIE I wyspa nim i jeszcze dwa dni a potem bendem siedzieć na 11 pientrze w Obrotowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Czy na tym świecie som jeszcze jakieś inne chopy nisz italiano? dzisiaj pożegnnanie menża...;) póki co czeka mnie piasek w K ! :D nie wiem czy jesteś uświadomiona Flowka, że muj piasek jest zdecydowanie bardziej luksusowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×