Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Chociasz na tym urlopie to mogłabyś być przyzwoita Flowka i wziąć przykład z TWA ;) ktura czas wolny w piaskach spendzi na poznawaniu kultury indianuf, penetracji czołga w Bastionie, zwracajonc szczegulnom uwagem na fi lufy ; obcowaniu z X muzom, nie zapominajonc o wernisazh i rejsach i... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka jak zwykle ściemniasz;) pisałaś, że piasek leżał na Tobie a nie Ty byłaś cała w piasku...siem w końcu zdecyduj :P a ja za jusz za chwilem bendem leżeć i moczyć P+P ...właśnie poczyniłam ostatni zakup a mianowicie smarowidło cielesne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWA nowom falom kulturywitam
witam ostatniego poranka i donoszem że Flowka zamiast wdychać jot, siedzi w oparach dymu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zostalo mi 5 godzin do wyjazdu :D czas przytulić dwa domowniki...jednego szczególnie żeby nie myślał o...;) Żegnam siem i nadmieniam, że jak mi wpadnie w rence jakiś komp to cuś napiszem, ale szukać go specjalnie nie bendem...muszem odpoczoć od codzienności :D Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ot jutra bedzie moczyć swe ciałeczko w słonej wodzie ...masować słonom wodom...wcierać słonom wodem... :D jest bajecznie...właśnie wróciłam z Obrotowej ...niebawem pujdem na na mrorzonom z zaje...bistym serniczkiem...bo zaoszczendziłam na spaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku W luksusie mam klóczyk do kompa ;) i pomiendzy moczeniem P+P+2P czas by cuś napisać !!! Kawusiem pijem tylko na śniadanko, na obiadek soczek lup compocik a dodatkiem do kolacyjki jest tee z cypitrynkom :D Beskres słonej wody mam bliżusieńko...po południu idem do tej co powoduje, że ciemnym dniem i jasnom nocom nie trafia siem na lewiznem;) Flowka tesz tam ić...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nadmorsko Flowka jesteś zepsóta do granic ;) Dla TWA wczoraj FEEL miał aniola głos a sam Prezes utrwalil TWA na ogrzewanym kamiennym łożu :D Dzisiaj dałam radem tylko 5 długościom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×