Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
W kupie, jak Twoje posty? ;) Przez ta kupe to mi wlasnie wsio ryba czy przed czy po... Byle nie w trakcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
moje tez :D ale oszustwo oszukali mnie! Banda polskich decydentow! zanim drugi raz wyslalam sprawdzilam czy doszlo. Znow sie kafe psuje :P chyba na czesc mojej wizyty tu :classic_cool: nie wytrzymala z wrazenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proba mikrofonu
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jestem i jedyne co mi siem kce napisać to pytanie dlaczego te kobiety som takie głupie? Flowka daje sobie w żyłem i ma jej to pomóc...dobra niech bendzie ...już gotowa jestem przymknonć na to oko, dzienki, że nie planuje wiecej EV na świecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
🖐️ wypraszam sobie :P ja jestem bardzo mondra :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Tyle, ze akurat do sponiewierania sie wsrod rur to jakis specjalny intelekt potrzebny nie jest :P Jedna rzecz by sie tam przydala... Jakies geste krzaki chociaz :P i racja - uwielbiamy ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Mowia o mnie, ze jestem minimalistka... Ale az tak lakonicznie to sie nigdy nie wypowiadalam :P Chociaz jak to mowia "mowa jest srebrem, a milczenie zlotem" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
ktos usunal post powyzej i teraz moj jest ni przypial ni przylatal :O jeszcze sobie TWA pomysli, ze to na jej temat... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://quizy.interia.pl/kobieta/quiz/czy-jestes-minimalistka,135 Ptaszek lubi psychy to siem zabawi ! Witam Dlaczego miałabym myśleć że coś o mnie? ja jestem tak idealna ;) jak TY mondra KO ;) Myślenie ostatnio mi nie idzie... Za to super szmat całe dwa wory...Mikołaj przelotem zostawił dla Ptaszyska na zimem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja nie potrzebuje robic testow aby wiedziec co mam wiedziec :D I moj minimalizm sie jak najbardziej komponuje z moja idealnoscia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ze uwielbiam ankiety to zrobilam :P Ale lipna jakas. Tylko cyferki mi wyszly... zadnej skali tam ni ma :P wynik: 3.33 a przyzwoita to napewno jestem :classic_cool: a sw. Mikolaj nie istnieje 😭 Ty nie zostalas nigdy uswiadomiona? :P To ja Ci to mowie. Przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
nie tylko Ty :( 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Opatulona mnóstwem ciepłych misiaczkuf idem przez park...podziwiać kończoncom siem jesień...aha wiewióreczki majom włoski w tym samym kolorze co ja! jakiś zbieg okoliczności czy cuś ?:D Flowka muwi ...że powinnyśmy mieć goroncom linie czerwonego cuda ;)Bo nie ma takiej taryfy co by wystarczyła (dla mnie) żeby zdążyć jej wszystko powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAM O pORANKU ŻYCIE JEST PEŁNE NIESPODZIANEK. Żeby zdecydowanie poprawić sobie nastrój postanowiłam nabyć coffee planet w dwuch postaciach prosto ot indianos z Peru i amigos z Equadora. I co siem okazało? Liofilizowana pyszność podlega przemianie fazowej a sublimacja zabiera lut. Nic z tego nie wiem ;) nie muszem ;) ważne jest to, że w kubeczku jest efekt guarantowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×