Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Go艣膰 Krwawa_Orlica
nie wygralam 馃槶 oszukancza ta machina, zle pileczki wyplumkuje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Krwawa_Orlica
HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D tak mialo byc?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Krwawa_Orlica
na 6/8 :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Flowka przywo艂ujem Ciem do po偶ondku-my piszemy w jenzyku kafkowym :D ale Flowka dzisiaj siedzia艂a na cz艂onku...dlatego my艣li nadal o jednym ;) jolazabrze ---> Ty masz byki w profilu ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Flowka pije. Ptaszek 艣pi.(dzi艣 nie odpisa艂 ;) jutro powie 偶e przeterminowane;) Ka偶dy robi co lubi. JA siorpiem z Manna a wcze艣niej wisia艂am na kratach. A jutro zrobiem zadym臋 i zmieniem rzekomo niezmienialne!!! I tak my艣lem: czy mo偶na kcie膰 sobie cu艣 ucion膰? ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Krwawa_Orlica
Co prawda to juz przeterminowane ale chcialabym zauwazyc, ze ja brzydko nie pisze :) Zawsze ladnie pisze :) Ladny charakter pisma, ladny styl i w ogole cud miod i orzeszki :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Z pewno艣ci膮 艂adne pisanie rozwija, m.in. wyobra藕ni臋...Waszom...dlatego ja 艣licznie piszem...:D I kawulkem pijem...i nie rzucem ;) bo w zastempstwie rzuci艂am kogo艣 innego ;) witam!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wreszcie us艂ysza艂am 艣miech Flowki :D zapewne jutrzejsze wagary i cu艣 z parasolkom ;) da艂o taki efect:D witam z wieczorka i idem busz busz zrobi膰 w ch艂odzialni!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wreszcie mam powody do rado艣ci ! :D Wreszcie cu艣 wiencej nisz tylko praca i dom ! :D A wagary som czasem fajne Prezeska ... obojentnie czy z parasolkom czy bez ! :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Krwawa_Orlica
馃挙

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam o poranku. Nigdy nie mo偶esz wiedzie膰 Prezeska czy H-fuj jest tylko na Twojom wy艂onczno艣膰 ... czy go jaki艣 lachociong nie obs艂uguje ... :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ale ta Flowka dzi艣 lubie偶na ;) z cuda asz wycieka艂y te wszystkie O;) a Ptaszek po nocy zrobi艂 se pokas mody :D jak siem ma 艂adne pi贸rka ...to siem kuperkiem kokietuje;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×