Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

hej Tylko świergoczace ptaszki ;) pod rużnom postaciom ;) mogły mi przerwać senne myślenie o nieuchronności podpożontkowania siem temu co napisał nam los. Tydzień z Kazikiem jusz lada moment :D a najpierw trzeba mieć 14427 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja myslalam, ze jest demokracja... :O A tu czlowiek doswiadcza srodkow przymusu bezposredniego, szantażu, naciskow i agresywnej autoreklamy... W zwiazku z zaistniala sytuacja, zostalam zmuszona to tego co nastapi ponizej. Dlatego zrobie to... 🌻 i juz mnie nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
w nagrode dostalam do chleptania ekskluzywnego :D i zagryzajki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Jakis skopany :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie no szampan to wypasiony... Skopany to ten Twoj SV :P zebys sasiadow nie zalala tylko... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
wyzarlam Ci siekanke. Bedziesz miala dzis co wrzucic do koryta dla innych wyglodnialych? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Bendem. na przykład: Małe wytrawne z wielozbożowego z dodatkiem nasion słonecznika, sezamu, lnu i prażonej cebuli, która podnosi walory smakowe oraz soli, ewentualnie maku...:D Rozszarpany ptaszek, a raczej jego noga w formie zastygłej ;) Strąki z bruzdowaną, włóknistą okrywą, zawierające nasiona...;) oraz ot lat niewyjaśniona sytuacja prawna śledzia norweskiego pochodzoncego z musz na pułnoc ot Zatoki Botnickiej:D :P napuj TWA w formie za spalonego, bo z tryskajoncego jest tylko dla TWA i tesz dla persony o inicjałach KO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Fuj :O slonecznik na celubli... :P Moze i bym zjadla - ale w akcie desperacji :classic_cool: A fakt, ze nie masz wyjscia nie znaczy, ze nie mozesz udostepnic wejscia... Juz dwa chetne w kolejce czekaja, a Ty bronisz dostepu... a potem bedzie na mnie - ze cisza w eterze :P i kto tu czesciej sie odcina od swiata i ludzi? :P A nie bede wydawac 15 groszy, jak moge 1grosz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Jednak sie szarpnelam ;) Wiszisz mi 14 groszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Pomodlisz sie grzesznico, moze Ci spadnie z nieba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
To niech E zaluje :P A z P do P ile by nie bylo - to jest mision impossible, bo moj P ma teraz taka sama funkcjonalnosc jak Twoja E :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie wiem czy to taki idealny pomysl... Przy takim ciaglym wsadzaniu i wyciaganiu to sie bardziej zuzywa... Nie ma wyjscia, potrzebujesz trzeciego. No chyba, ze bys miala takie cus, w ktore sie mieszcza 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Takie dobre zdanie o sobie masz? :D I twierdzisz, ze sa granice nieprzyzwoitosci, ktorych nie przekroczysz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A wiesz, ze jestes skazana na kontakty ornitologiczne? Jak nie KO to sepy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten rodzaj kontaktuf wyjontkowo mnie satysfakcjonuje ;) a pałki kupiłam takie pienkne:P takie o rozmiarze wprost idealnym do moich nieprzyzwoitych potrzep;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Podejrzewam ze chodzi o ta skomplikowana operacje, ktorej mialysmy dokonac. No ale to niestety bez odpowiedniego zblizenia naszych cudow to efektow nie bedzie ;) A jakie masz potrzeby, bo nie wiem jak duz byly to palki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A jam dzis uradowana, bo sie okazalo ze tylko maszynka do robienia zimna w moich 4K byla do wymiany, a nie gorsze cuda :D Chociaz i tak z tej okazji znow wisze... :O Czy ja kiedykolwiek przestane wisiec 😭 Chyba znow w lutym dopiero, jak z nieba spadnie nadprogramowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
😭 mialo byc... chociaz 😭 to wlasnie beczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
No i cos klamliwy byl ten krotki tekst pisany... A Twoja E dalej nie przyjmuje tych co sie chca do niej dostac ;) Sie nie sprezylas, wiec nie bedzie juz dzisiaj kolejnego razu :P Zreszta dzisiaj jestes zarezerwowana przez sepy, to musisz sie zdazyc zrobic na bostwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×