Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
Myslenie ma przyszlosc :) tyko nie mysl za duzo, bo mysliwym zostaniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
a co? Rosolku Ci sie zachciewa? :P To juz jedrne, dorodne, i miensiste Ci nie wystarcza? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och...och...och...ile żeczy mi siem zachciewa ;) właśnie z rosołku zrobiłam polewkem tomatowom :D bo jestem dziś na wagarach i jusz wiem jaki kcem czerwony :D, tylko nie wiem gdzie znaleść papierki? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
U mnie jest duzo, mam stos papierkow przed nosem. Niektore calkiem pokaznych rozmiarow ;) Makulatury tyle, ze na pare rolek papieru by starczylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
No wiesz!!! Sa wazne!!! Nawet nie masz pojecia jak! Pieczatkow i parafkow na nich jak mrowkow! I biada mi, jakbym jakiegos wartosciowego papiera zgubila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A ja nie potrzebuje. Jestem tak obrzydliwie bogata, ze juz upycham banknoty miedzy skarpetkami w szufladzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poramku Ptaszek świtem bladym podglond śpioncego Wrocka zrobił, powyciongał kurze z piurkuf i tera siedzi i nie wiem czy myśli w jaki sposup siem przyczynić by 10[u gury]zmieniło siem w 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Siedzi ale nie mysli, bo nie jest w stanie :D czasami procesy myslowe w ptasim mozdzku zamieraja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruk zwizytował i poszedł na ruk;)....zapewnił zapewnienie o zapewnieniu zapewnieniai to mnie cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Takie zapewnienie to jak ciumkanie lizaka przez celofanik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
czy z tego cos wynika? :P Mam na mysli jakies wymierne korzysci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymierne korzyści bendom wtedy, kiedy S zrozumiemie że ten ktury odszedł, ponaginał wszystko co mugł i da TWA arkusz A4 w postaci W i wtedy zwłokować siem bendzie można asz do wyczerpania źrudła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
wizja zwlokowania sie najbardziej do mnie przemawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Twoje bambusy maja bardzo duzo wspolnego ze zwlokowaniem sie ;) :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
eeee tam kontakt... wagarowac to i na betonie mozna. Istota wagarow jest sam fakt wagarowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istotom przyjemności jest całokształt ;) a nie tylko myślenie ile przyjemność może dać przyjemności, szczególnie wtedy kiedy przyjemność jest najbardziej pożondanom przyjemnościom z wszystkich przyjemności jakie przyjemmnie byłoby mieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
nawet fragment przyjemnosci moze byc przyjemny. Nie o to chodzi, by od razu miec wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja to bym wolala cos tam jednak miec ;) Np w zoladku... bo znow pusty 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
KO niestety czasem musi miec podane na tacy, drukowanymi, tak by drut byl prosty, a swiatlo jasne :O Ci co chca poczynic spustoszenie to sie doigraja krwawej masakry; jak jeden z drugim bedzie mial skopana porecz to zapomna deklinacji rzeczownika i zagładą bedzie im potega posepnego czerepu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Zanim sie zwloki TWA dowloka i usadowia wygodnie w fotelu, ktory chociaz nie jest juz dziurawy to dalej nadaje sie swietnie do uprawiania roznych czynnosci na nim, to wieki mina!! Ostatni raport z placu boju nie za wesoly :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×