Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
TWA kwitnie... Ale jak sie uda to moze nie zapusci korzeni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne miejsce na świecie gdzie TWA by mogła zapuścić korzenie, jest to miejsce bezludne, kture istnieje tylko w marzeniach TWA :D Tu jest inwazja pijafkuf, biedronkuf i muszkuf to wyklucza by TWA mogła tu zagościć na dłużej nisz to jej dane! idem oceniać Bohomazy i Gryzmoły na asfalcie !:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Chcialabym sie podzielic ze swiatem raportem z placu boju i napisac co robi TWA w tej chwili... ale nie potrafie :O Wyglada na to, ze znalazla meline, w ktorej uprawia sie hazard, procenty leja sie hektolitrami i nie powiem co jeszcze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam to co lało siem jeszcze to przetworzona H2O z dodatkiem C z body;) melina TWA jest jedynym miejscem, gdzie TWA może użondzić piknik-zresztom Ptaszek wie co zawiera koszyk zielony piknikowy !!! Tu nigdzie nie ma ciszy!dziwne ludzie wypoczywajom chlejonc i wrzeszczonc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszek wyżera paluszki:P i pewnie nudzi siem okrutnie:( bo cusz oni takiego mogom tam oznajmić czego Ptaszek nie wie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie ma tak dobrze 😭 Nie dali paluszkow Nie wiem co oznajmiali, bo sluchanie ze zrozumieniem nie bylo na tyle wazne, co sama obecnosc ciala na stolku :classic_cool: Duch mogl wedrowac :P Az tak duzo to ja nie wiem. Ale wiem, ze P to napewno nie trwa tyle ile TWA mysli... Tyle to trwa regularny T. Zwlaszzcza, ze pani B po mnie przyszla, bo "tak dlugo dzwonilo" :classic_cool: P = 1 S i ani jednego wiecej :D Bo jak nie to skad KO ma wiedziec, czy TWA robi ta mniejsza czynnosc czy ta wieksza? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
😭 = 😭 choc efekt ten sam :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
cZEGO? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
dzisiaj nawet moj duch ma co robic... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A figa!! Czas przewidziany na to co TWA robi w czasie pracy KO sugeruje, ze TWA chce wiecej niz KO moze dac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanski sklep
Zapraszamy do zapoznania sie z marokanskim rekodzielem ... Niepowtarzalne elementy wystroju wnetrza i ogrodu ... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Tylko mowie, zebys sie nie chwalila ty "bezwzglednym przestrzeganiem" :P Bo jedno z drugim jest sprzeczne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A czy to stworzenie płaskie to szczur kanalizacyjny rozjechany przez TIRa na A4? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie moge. Nie golilam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
jezykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenzyk Ci zarasta? [zdziwiona ...nie muwionc rze zszokowana] [może to naprawdem jest Prawdziwy Ptaszek?[TWA myśli] poniewasz ma dosyć planety, do kturej nikt nie dotarł, zostawi sobie temat do analizy dogłembnej;) idem jeść wiszonce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Podobno nieuzywany organ zarasta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Precyzuje wypowiedz, zeby nie bylo... W dzierganiu jest mi nie potrzebny i nie uzywam, w dodatku od jakiegos czasu jestem odcieta od lodow 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×