Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
Film przyrodniczy o kwiatkach i innych fajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Male jest piekne! Zwlaszcza jak bzyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
mozna, mozna - poki energii starczy. A Spolka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia ile ma na liczniku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
I jeszcze chcialam sprostowac jedna wazna informacje, z takiej racji, ze unaocznily mi sie pewne fakty. W definicji drewniaka w Twojej stopne nalezy zmienic jedna istotna dana: Jest "niepalny", a winno byc "palny" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze chciałam sprostować jedna ważnom informacjem, z takiej racji, rze unaocznily mi siem pewne fakty. W definicji drewniaka w mojej stopne nic należy zmienać ;) jednom istotnom danom: Jest "niepalny" dopuki nie wpadnie w szpony Ptaszyska :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Jesli masz jakies watpliwosci, to ja moge na podstawie analizy danych i badan modelowych udowodnic moja teze o palnosci :) Jak ciuchcia dlugo na bocznicy postoi to sie ladunek przeterminuje, zepsuje, zaplesnieje i zesmierdnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie mam rzadnych wontpliwości rze gotować spalić mnie na stosie bambusowym ;) ale kikutka z kokardkom i tak Ci nie oddam...[zapiera siem nogami] i cienżarka w siatce tesz:p negocjacji nie przewidujem ruwniez co do tego co leży tam gdzie (w tej chwili som resztki poimprezowe) po lewo wysoko tego tysz nie zwrucem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja az tyle nie chce :D I jaki stos? Jaki stos? To bylby co najwyzej maly stosik, stosiczek :P KO uwielbia puszczac z dymem drewniaki, dawno nie puszczala 😭 To jak widzi cos suchego i zdrewnialego od razu oczami wyobrazni widzi piekne plomienie i siwy dym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luźna ale naciongane gatki TWA
ja jusz widzem Twuj stosiczek :p a jak śmierdzące ścierwo do Ciebie dojedzie to siem tak podjarasz;) że bendziesz miała krwawe O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
cos Ci gatki spadly... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja juz na sama mysl mam :P Czekanie bywa przyjemniejsze niz fakt osiagniecia celu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja za lupaniem nie przepadam, nie liczac lupania dziadkiem. Dzis nastroju na tancowanie nie mam. Giczoly mnie bola :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A ja jestem zwolenniczka minimalizacji :P Male jest piekne :D No coz, to zycze Ci sliskiego parkietu i szybkich obrotow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Wystarczyl mi Twoj zachwyt! ;) I jeszcze mala refleksja: "Pamiętaj, że od twojego wyboru zależy, co widzisz, co myślisz i co słyszysz" Bardzo madre. Twa widzi bambus, a KO widzi plomienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
zachowuj sie przyzwoicie :P byle tango i juz o? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie było byle jakie:D to było w trujkoncie;) tango jest jak wySmienity seks:P Pamiętaj mnie. Na duszy dnie ukryłam CIĘ. Schowałam wszystkie słowa twe. I twój dla mnie PREZENT zamknęłam. W niej ma swoje mniejsce każdy TWÓJ gest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Przeciez do tanga trzeba tylko dwojga :P Jak jest trojkat to sie moga konczyny poplatac z nadmiaru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
To mnie zdziwilo... Myslalam, ze ten co najlepiej podskakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Zapomnialas? :D Klikaniu w tajemnicze linki mowie stanowcze nie! :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×