Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
Nigdy nie ma 100%. 100% to tylko abstynencja daje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
tango bardziej niebezpieczne, mozna sie poslizgnac w czasie wykonywania figury i noge zlamac albo guza nabic... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
nie chcesz chyba powiedziec ze grozi trwalymi uszkodzeniami ciala, wlacznie ze 100% uszczerbkiem na zdrowiu (czytaj: smierc :classic_cool: )??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Tak ale jest roznica, zginac w podskokach, a zginac od ciupniecia toporem z mozgiem splywajacym po scianie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAKA ?????????????????????????????????????? O_O ????????????????? trupek jestes !;) a tak przy okazji dlaczego nie śpisz? srebrny krążek gotuf:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Pora sie zrobila nader nieprzyzwoita... W zwiazku z tym zrobie to co wszystkie przyzwoite istoty robia o tej porze :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie spalam bo siedzialam i pisalam, to chyba oczywiste? :D A w trupach jest roznica: jeden wyglada estetycznie, a drugi nie :P ponawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Zeby juz zakonczyc temet trupa http://republika.pl/blog_wa_1054329/2127463/tr/trup_w_szafie.jpg Leżysz zabity i jam też zabity, Ty - strzałą śmierci, ja - strzałą miłości, Ty krwie. ja w sobie nie mam rumianości. Ty jawne świece, ja mam płomień skryty. Tyś na twarz suknem żałobnym nakryty, Jam zawarł zmysły w okropnej ciemności, Ty masz związane ręce. ja wolności Zbywszy mam rozum łańcuchem powity. Ty jednak milczysz, a mój język kwili, Ty nic nie czujesz, ja cierpię ból srodze, Tyś jak lód. a jam w piekielnej śreżodze. Ty się rozsypiesz prochem w małej chwili, Ja się nie mogę, stawszy się żywiołem Wiecznym mych ogniów, rozsypać popiołem. J.A.M. "Do Trupa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
temAt mialo byc :P i witam o poranku! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Dlaczego TWA jest przeciwna muzeom 😭 zwlaszcza w swietle faktu jej uwielbienia dla tematyki trupow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
w sumie to muzeUm :P Chociaz, juz i kakao odmieniac kaza, to czl;owiek glupieje :P To napisze tak: dlaczego TWA jest przeciwna ekspozycjom muzealnym 😭 zawsze sie da naokolo napisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
W razie zagrozenia spozyciem przez wspomniane KO bedzie bezwzgledna i wyciagnie zza pazuchy tajna bron o jeszcze wdzieczniejszej nazwie: coopex pylisty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wskazane jest trzymać pod renkom sylwestren lóp tom sublimuje;) bo te o kturyh mowa som sprytne wienc trza bendzie wzionć sześć dziewek kuchennych :classic_cool: i powyważać otwarte wierzeje od stodoły...zważywszy wachlarz tematuf dodatkowych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Pod reka to najlepiej miec czteropak :P witam o poranku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Wiedziałam !:classic_cool: W tych czasach, w kturyh przyszło nam żyć, głównie czteropaki stanowiom nowość bezcennom. Osobom, kture nie padły ofiarom zezwłokowania, na wszelki wypadek wyjaśniam, że krzaki i Ptaszek [bez zamiaru patroszenia Ptaszka] toż szał zmysłuf i ciała:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Post na zyczenie o pijanstwie nr 1: Wypij Ty, wypije ja, Nalej mi i w gore szkla! Koniec. dziekuje za uwage :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Post na zyczenie nr 2: doszly mnie sluchy, ze TWA spi przyktyta "owocom" lub "baranem" koniec posta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
O ile tego barana jestem w stanie pojac (chociaz ja bym sie nie odwazyla... :O ) to nie czuje sie wladna to wyjasnienia czynnosci o nazwie "spanie pod owocom" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA ROZUMIEM i robiem co do mnie należy ;)🌻 statuetka trafia w szpony: P T A S Z Y S K A nagrodem ZOO ZA WPIS 26000 Zestawienie naszych cennych nagród: Elldiska -----> 12500 i 16000 i 18000 i 18500 i 19000 = 5x Fantazyja -----> 21500 i 22500 = 2x Flowka -----> 2500 i 3000 i 5000 i 9000 i 10500 i 13000 i 14500 i 17000 i 17500 i 19500 i 20000 i 21000 i 245000 i 25000 = 14x KO -----> 500 i 1000 i 4500 i 6500 i 8500 i 9500 i 12000 i 24000 I 25500 i 26000 = 10x Moniałka -----> 7500 i 13500 i 15000 = 3x Robalowaaa -----> 16500 = 1x Setunia -----> 11500 i 23000 = 2x TWA -----> 1500 i 2000 i 3500 i 4000 i 5500 i 6000 i 7000 i 8000 i 10000 i 11000 i 14000 i 15500 i 20000 i 22000 i 23500 = 15x TYGRYS -----> 20500 = 1x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bendonc w owocowym raju posmacz indyjski jako pierwszy trafił pot nusz ;)rekomeduje każdemu jako rze wielkich wisiłkuf obdarcie ze skury nie wymaga, za to efekt murowany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×